Гройсман «зацінив» Атланта на Космонавтів, а Моргунов провів екскурсію міністрам. ФОТО

22:01
Автор: admin
Become a Patron!

Надвечір Дня Європи “міністерський десант”, який сьогодні прибув до Вінниці на чолі з главою уряду Володимиром Гройсманом, поїхав автобусом на проспект Космонавтів.

Реконструйованим проспектом їм провів екскурсію вінницький міський голова Сергій Моргунов: велика делегація міністрів, їхніх дружин та деяких працівників міськради неквапливо пройшла проспектом від площі Могилка до нового фонтану “Сонячна система”, на якій днями відкрили головну скульптуру Атланта.

 

Мер Вінниці пояснив, що реконструкція проспекту Космонатів – давня ідея Володимира Гройсмана і сьогодні наявне керівництво Вінниці демонструвало результати роботи керівництву попередньому.

Щоправда, екскурсія щоразу зупинялася для імпровізованих фотосетів: з огляду на те, що проспект став улюбленим місцем відпочинку мешканців Вишеньки, перехожі щодвіхвилини зупиняли прем’єра, аби сфотографуватися. Володимир Гройсман не відмовлявся і зробив щонайменше десяток знімків, доки дійшов до Атланта.

   

Що саме сказав прем’єр-міністр дивлячись на білу статую зі штучного мармуру достеменно розчути не вдалося,  однак з огляду на схвальні кивки головою можна припустити, що роботою скульптура глава Кабміну лишився задоволеним.

  • Я бачив цей проект лише на папері раніше і сьогодні мені нарешті вдалося побачити його на власні очі. Я дуже задоволений, що ця ідея зрештою була реалізована і думаю, що у Вінниці і в решті районів мають виникати подібні локації. Цей проспект і цей фонтан – ще одне підтвердження тому, що в місті є господар, – сказав премєр-міністр після оглядин фонтану.

На це міський голова Моргунов додав, що насправді Володимир Гройсман також має стосунок до проекту:

  

  • Цей проект і ця ідея почала обдумуватися, готуватися ще в 2010-му році саме за ініціативи Володимира Борисовича.
  • Ладно, це вже історія, – сказав на останок прем’єр.

Фото Сергія Немирівського