Головний концерт Дня Вінниці відкриє відео «Місто, в якому хочеться»

22:31
Автор: Vежа

Третього вересня під час відзначення Дня міста на головній сцені на площі Василя Стуса буде презентоване нове промо-відео Вінниці під назвою «Місто, в якому хочеться».

«Ми обрали таку неоднозначну назву не випадково, тому що Вінниця – це багатогранне місто, в якому хочеться багато чого: радіти, творити, любити, врешті-решт – жити. Вінниця дарує відчуття свободи і безпеки, а тому породжує бажання жити повним життям, спонукає до творчості та любові у багатьох її проявах», – пояснює автор ідеї та головний редактор Vежі Андрій Качор. «Ми переглянули десятки, якщо не сотні інших промо-відео міст – українських та закордонних, – і зрештою вирішили зробити досить нетиповий, як для України, продукт. Однак дуже гарний та якісний»

Над роликом працювала київська команда студії HolstFilms, композитор Роман Черенов спеціально під нього написав музику, окремо зробили саунд-дизайн. Робота над відео тривала понад два місяці і лише днями «Місто, в якому хочеться» було повністю готове.

Режисером відео стала Анастасія Ковальчук – молода дівчина, яка наразі мешкає у Києві, часто знімає рекламу для європейських брендів, однак сама вінничанка, адже народилася саме тут.

«Ми хотіли показати не просто знайомі краєвиди чи околиці Вінниці, ми хотіли відкрити її душу, її настрій. Нас надихнули люди, які допомагали створити це відео, люди, які там живуть і вкладають дуже багато сил у розвиток цього міста», – розповідає Анастасія.

Відео: «Місто, в якому хочеться»
Режисер: Анастасія Ковальчук, оператор – Кирило Шибут, кольорокорекція – Дмитро Самусь. Композитор – Роман Черенов. Тривалість – 2 хвилини 10 секунд.

Зйомки проходили у Вінницькому державному архіві, краєзнавчому музеї та музеї ретро автомобілів, головних міський церквах та монастирях, галереї «Інтершик», ресторанах «Фабрика» та «Бібліотека», на головних вулицях, площах та майданах Вінниці, а також за містом.

Завтра, 3 вересня ця відеоробота має відкрити головний концерт біля «Книжки» на площі В. Стуса: ролик мають продемонструвати відразу після вітального виступу ведучих орієнтовно о 19:00. Після цього відео з’явиться в Мережі на YouTube-каналі Vежі.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.