Головні кольори країни: у Вінниці почали відзначати День національного прапора. ФОТОРЕПОРТАЖ

10:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, вранці 23 серпня, за день до головного свята держави, на головну щоглу перед вінницькою міською радою урочисто підняли жовто-блакитний стяг. Місто почало відзначати День національного прапора України.

Перед будівлею ВМР – понад сотня людей: військові, духовенство, посадовці та містяни, які прийшли спостерігати за дійством.

    

Рівно о 9:00 на Майдані Незалежності почав співати хор у супроводі оркестру пісні про Україну. За тим ведучий зі  імпровізованої сцени оголосив про початок церемонії підняття прапору.

       

Право це зробити отримав молодший сержант, учасник бойових дій у Авдіївці, Пісках, Опитному та Водяному, учасник боїв за Донецький аеропорт, Руслан Кривіцин.

Разом з кремезним військовиком, що був у камуфляжі, піднімати прапор також отримала честь місцева учениця 11 класу, переможниця низки олімпіад Вікторія Безвенюк, одягнута у вишиванку.

       

Щойно прапор почав підніматися – оркестр виконав гімн України. Наприкінці церемонії почесті прапору віддали військовослужбовці Вінницького гарнізону, після чого ведучий оголосив про завершення офіційних урочистостей.

   

Загалом церемонія тривала менше 15-ти хвилин.

Фото Андрія Завертаного