Голова Вінницької ОДА пропонує починати робочий день державних інституцій з сьомої ранку

12:31
Автор: Андрій Качор

Голова Вінницької ОДА Владислав Скальський пропонуватиме на державному рівні розпочинати роботу всіх інституцій державної влади з сьомої ранку. 

Про це голова ОДА повідомив під час підсумкової прес-конференції у Вінниці, присвяченої річниці перебування Володимира Зеленського на посаді президента та першим 250 дням перебування Скальського на посаді голови Вінницької ОДА.

На думку Владислава Скальського, такий режим роботи державних інституцій дозволить зменшити пікове навантаження на громадський транспорт і зробить більш зручні умови для надання адміністративних послуг населенню.

– Я дуже рано прокидаюся, дуже рано приїжджаю на роботу. І коли ми зараз постійно думаємо над тим, яким чином вийти з карантину, то я можу точно сказати, що зайти в карантин легше, ніж вийти.

Коли ми думаємо зараз, як сформулювати безпечне використання громадського транспорту, як зменшити пікове навантаження на громадський транспорт, наприклад в місті Вінниця, з’явилася ця ідея і ми будемо її пропонувати на державному рівні. Тим більше що є міжнародні приклади, коли усі інституції державної влади починають працювати раніше, ніж бізнес.

За словами Скальського, він пропонуватиме впровадження цієї ідеї на державному рівні, адже тільки тоді це матиме ефект. “Переваг багато: по-перше ми розвантажуємо транспорт, по-друге ті люди, які працюють наприклад з дев’ятої, вони можуть прийти і скористатися якимось послугами з самого ранку. Тобто ми можемо змінити і змістити певну кількість людей в бюджетній сфері та в державній сфері – де в нас працює досить значна кількість населення”, – вважає голова Вінницької ОДА.

Крім того під час пресконференції Владислав Скальський повідомив, що за час його перебування на посаді структурні підрозділи ОДА зменшилися на 30 посадових одиниць, апарат ОДА на 13 одиниць, а два департаменти перебувають в процесі ліквідації. Більше про пресконференцію голови ОДА читайте на Vежі протягом дня.

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також: Коронавірус на Вінниччині: статистика по районах на 26 травня. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.