Голосування наближається: опубліковано інтерактивну мапу проектів «Бюджету громадських ініціатив-2017»

21:03
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

З 1 по 10 жовтня розпочнеться голосування за цьогорічні проекти конкурсу «Бюджету громадських ініціатив Вінниці». Протягом цих десяти днів вінничани обиратимуть кращі проекти для міста, які профінансувати міськрада. Нині кандидатів на перемогу можна побачити на онлайн карті.

На карті є перелік проектів Бюджету громадських ініціатив, які розділені на великі та малі, що позначені відповідно зеленими та синіми кружечками із зірочками. Натиснувши на таку позначку можна дізнатися назву та короткий опис самого проекту, де також зазначено авторство, вартість проекту, а також місце реалізації.

Вінниця Upgrade: ТОП-10 проектів Бюджету громадських ініціатив-2017

Загалом було відібрано на голосування із 74 поданих – 39 проектів великих (вартість яких від 200 тисяч гривень до мільйона) та малих (вартість яких не перевищує 200 тисяч гривень).

Серед них: випуск книги «Легенди Вінниці», встановлення у мікрорайонах міста тенісних столів, облаштування собачих вбиралень у парку  «Дружби народів», створення віртуальних екскурсій містом, безкоштовна стерилізація тварин, благоустрій території біля джерела питної води, облаштування відпочинкових, спортивних та мистецьких зон, проведення спортивних турнірів і змагань, промоція велосипедного руху Вінниці тощо.

Найдорожчими проектами – на мільйон є «Створення зони безпеки та комфорту частини вулиці Гоголя» (пішехідний перехід, захисні паркани), «Благоустрій парку Інтеграл (мікрорайон Тяжилів)», «Створення Вінницького молодіжного центру», «Благоустрій рекреаційної зони в мікрорайоні Старе місто» (розчищення озера), «Золоті Ворота Вінниці. Від старої “Росії” до України у майбутньому» (майданчик громадського простору).

А от найдешевшим виявився проект за 32 00 гривень «Афоризми повсякденної мудрості» (художні зображення на бокових панелях зупинок громадського транспорту, які містять афористичні вислови).

На карті є перелік, а також позначені пункти (червоними кружечками з білими будиночками) голосування за проекти 2017 року. Всього – 18 пунктів у різних частинах міста. Це бібліотеки та «Прозорі офіси».  Окрім адреси пункту там зазначено графік роботи.

У голосуванні за проекти зможуть брати участь мешканці Вінниці, які на законних підставах постійно чи тимчасово проживають, володіють нерухомим майном, працюють на території міста, здійснюють іншу діяльність, пов’язану зі сплатою податків до місцевого бюджету Вінниці. Кожен вінничанин зможе проголосувати за два проекти – один великий і один малий.

Крім офлайнового голосування у визначених пунктах за проекти можна буде проголосувати  і онлайн на сайті міської ради в розділі «Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці».

Нагадаємо, що на реалізацію проектів-переможців заплановано виділити 7 мільйонів гривень.