Годинники Ролекс – це статус та відданість традиціям

10:52
Автор: admin
Become a Patron!

Реклама

Хто не асоціював  Rolex з престижем і успіхом? Не дивлячись на те, що інші відомі годинникові мануфактури пропонують красиві та стильні моделі, саме Ролекс асоціюється у всіх зі статусом, успішністю та вмінням не просто цінувати історію, а дотримуватися та поважати традиції.

Безперечно, сучасні годинники Ролекс https://imidge.com.ua/ru/f-watches-rolex/ відрізняються в плані дизайну від моделей, які мануфактура пропонувала в середник минулого століття. Але від цього ім’я Ролекс нічого не втратило. Це як і раніше показник статусу, успішності, фінансової незалежності та впевненості у собі. На сайті інтернет бутика Імідж Ролекс представлений у різних варіаціях. По-перше, доступні моделі і для чоловіків, і для жінок і екземпляри «унісекс». По-друге, придбати є можливість як інноваційні розробки так і культові та легендарні шедеври, які не дивлячись на свою багаторічну історію не втратили актуальності.

Ідеальний подарунок – годинник Ролекс

Коли знайомишся з колекціями цієї мануфактури виникає питання – на якій саме моделі зупинити свій вибір. А якщо ви вирішили зробити шикарний презент і в пошуках Ролекс на подарунок?

Консультанти радять звернути увагу на Ролекс:

  • Submariner;
  • GMT-Master;
  • Oyster Date.

Submariner, класичний і позачасовий. Його безель, що обертається, із люмінесцентними маркерами ідеально підходить для дайвінгу. А ще його відрізняє легендарний корпус типу Oyster, трійка люмінесцентних стрілок. Упізнається Submariner з першого погляду, і на думку завжди спадає одне й те саме: «Я хотів би мати модель з безелем цього кольору і циферблатом такого кольору». А вибирати є з чого бо мануфактура пропонує чорний, зелений, синій варіант.

GMT-Master, простий і міцний, з особливим шармом. Це перший Rolex, де інтегроване збільшувальне скло для дати. Стрілку GMT можна використовувати як компас. Але це не значить, що носити такий годинник можуть лише авіатори або дослідники. Модель зазнала численних удосконалень протягом десятиліть. Оригінальна версія (існувала до 1956 року) мала безель з бакеліту. Наступні моделі отримували індекси та стрілки з білого голда, двоколірний безель тощо. Але будь-яке вдосконалення GMT Master-GMT тільки на користь.

Oyster Date актуальний в тандемі з одягом в різному стилі. А те що він доречний у будь-якій ситуації взагалі не обговорюється. Ошатний і спортивний, це одна з останніх моделей Rolex Oyster. Невеликий діаметр (34 мм) і тонкий корпус роблять його стриманим і елегантним. Особливо елегантно виглядає модель в тандемі зі шкіряним ремінцем. Існують і повністю сталеві версії.

Протягом багатьох років Rolex зміг задовольнити особливі вимоги дослідників, пропонуючи їм дуже точні годинники, стійкі до ударів, здатні занурюватися у глибоку воду, здатні витримувати екстремальні температури.

Ідеальний аксесуар для екстремалів – Rolex Explorer II. Це не просто годинник це універсальний інструмент. Завдяки міцному корпусу Oyster механічний механізм з автопідзаводом залишається надійним і точним. Надстійке до подряпин сапфірове скло, люмінесцентні маркери, помаранчева стрілка та 24-годинний диск на безелі дозволяють зчитувати час і стежити за часом у надзвичайно екстремальних умовах. Всі ці моделі представлені на Imidge і доступні поціновувачам годинникової класики і традиціям, які гармонійно поєднуються з інноваціями.