× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Global Game Jam: Вінниця долучиться до всесвітнього хакатону з розробки комп’ютерних ігор

20:27
Автор: Vежа

31 січня Вінниця долучиться до всесвітнього хакатону зі створення компютерних ігор під час великого хактону GGJ VINNYTSIA. 

Цього року наше місто долучиться до понад сотні країн світу та стане девятою локацією в Україні, де відбудеться хакатон в рамках всесвітньої події Global Game Jam. Загалом “джем” охоплює близько 50 тисяч учасників по всьому світу.

Організатори вінницького хакатону запрошують людей, які тримають в голові багато крутезних ідей для ігор, мріють зробити успішний проект, який підкорить світ геймерів та прагнуть знайти однодумців. На хакатоні можна буде знайти собі команду, випробувати власні сили та отримати багато корисного досвіду.

Global Game Jam — це міжнародний хакатон зі створення ігор, що охоплює понад 100 країн світу і десятки тисяч учасників. Вже 12 років, в кожну останню п’ятницю січня GameDev професіонали та ентузіасти збираються разом, щоб наступні 48 годин працювати над розробкою власних комп’ютерних ігор.

Участь у хакатоні безкоштовна, проте потрібно попередньо зареєструватися за цим посиланням. На розробників кращих проектів чекають круті призи, але головним є власна гра та набутий досвід. Також учасники будуть вільні у виборі технологій та платформ для розробки гри. У випадку відсутності власної команди, учасники зможуть приєднатися до інших на хакатоні.

Дати проведення: 31.01 – 02.01. (Початок реєстрації 31 січня о 15:00)
Місце проведення: м. Вінниця, провулок Цегельний, 12 (IT Academy Vinnytsia)

З собою потрібно обов’язково мати власний комп’ютер, зарядні пристрої, а також твої знання та натхнення.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.