Гіпоалергенний корм для собак: як працює і коли потрібен?

12:13
Автор: admin
Become a Patron!

Реклама

Кожен домашній улюбленець заслуговує на усе найкраще. У кожному випадку, собака унікальна, тому потребує індивідуального підходу як у догляді, так й у харчуванні. Якщо ваша тварина відрізняється чутливим травленням або схильністю до алергії, варто підібрати спеціальне харчування. Готові гіпоалергенні корми розраховані на підтримку здорового самопочуття та не містять компонентів, які могли б викликати негативну реакцію собаки. Тому, зробіть правильний вибір, який гарантовано оцінить ваш домашній улюбленець.

Особливості та переваги гіпоалергенного корму

Гіпоалергенний корм для тварин в останні роки набув все більшої популярності серед власників собак. Особливості цього виду корму полягають у тому, що вони призначені для тварин з підвищеною сприйнятливістю до алергенів, зокрема до харчових компонентів.

Одна з переваг гіпоалергенних кормів – це те, що вони мають спеціально підібрані інгредієнти, які мінімізують ризик виникнення алергічних реакцій у тварин. Це можуть бути гіпоалергенні джерела білка, такі як ягнятина, кролик та інші рідкісні види м’яса. Також в складі використовується бурякова клітковина, рис, мінерали й т.д.

Гіпоалергенні корми позитивно відзначаються зовнішнім виглядом. Вони покращують стан шкіри та шерсті, завдяки чому мають попит на ринку. Такий позитивний результат досягається жирними кислотами Омега 3 та 6, які присутні у складі корму Клуб 4 Лапи. Загалом, склад містить спеціальні компоненти, які сприяють зменшенню свербежу, подразнень шкіри та випадання шерсті.

Спеціальний раціон може допомогти у розв’язанні проблем зі шлунково-кишковим трактом вашої тварини. Часто собаки з алергією мають шлунково-кишкові проблеми, такі як розлади травлення або нудота. Гіпоалергенний корм у правильних пропорціях допоможе зменшити ці проблеми завдяки своїй легкозасвоюваній формулі та збалансованому складу. Проте варто пам’ятати, що при появі негативних симптомів та алергії, варто звернутися за консультацією до ветеринара.

Яким собакам підійде гіпоалергенний корм?

Гіпоалергенний корм для собак – це ідеальний вибір для чотирилапих друзів з підвищеним несприйняттям алергенів. Цей тип харчування буде корисним для собак, які проявляють реакцію на деякі харчові складники, такі як пшениця, кукурудза, соя або штучні добавки, які зазвичай містяться у звичайних кормах або раціонах економкласу.

Собакам, які мають шкірні проблеми, свербіж, подразнення або періодичні шлунково-кишкові розлади повинні скористатися діагностикою, після чого ветеринар допоможе підібрати якісний профілактичний корм.

Виділимо основні симптоми, які сигналізують про потребу в спеціальному гіпоалергенному кормі:

  • сильний свербіж, який не схиляється до зменшення навіть при дерматозах;
  • виділення з очей та вух;
  • випадіння шерсті;
  • розлад травлення;
  • відчуття млявості;
  • рани, виразки на шкірі та інші прояви.

Стежте за своєю твариною, щоб вчасно помітити вищеперераховані симптоми та вжити необхідних заходів. Для собак, які схильні до алергічних реакцій, надзвичайно важливо негайно розпочати лікування та придбати спеціальний раціон для харчування. При несприйнятті алергену, організмом тварини виробляється підвищена кількість гістаміну, що призводить до погіршення її імунної системи.

Де купити корм для собак з алергією?

Якісний та перевірений роками гіпоалергенний корм від Клуб 4 Лапи, який можна замовити на сайті https://club4paws.ua/category/sobaki/goduvannia/gipoalergennii-korm,  стане відмінним рішенням. Зверніть увагу, що він не відноситься до лікувальних, тому може використовуватися як профілактичний. Виробник використовує сучасний підхід і обладнання та не зупиняється на досягнутому. Для дотримання високої якості та досягнення приємного смаку і запаху проводяться дослідження та тестування, завдяки чому продукція лише покращується з часом.

Придбати гіпоалергенний корм з унікальною формулою INTEGRAMIX можна на офіційному сайті Клуб 4 Лапи. Обирайте уподобаний варіант та насолоджуйтесь поєднанням користі, натуральності та відмінного смаку. Серед переваг – використання відбірного м’яса, прозорий склад всіх інгредієнтів та доступні ціни. Попри високу якість, зберігається приємна ціна, яка привертає увагу покупців.