Гайда, в пошуках чергових маніпуляцій, шукає скандал на Тяжилові

9:29
Автор: Христина Коваленко
Become a Patron!

Скандальна Вінницька активістка Таїса Гайда зараз знаходиться у пошуках нової зради. Навіть якщо цієї зради немає, то її можна надумати!

Днями розгорнувся черговий скандал містечкового розливу під режисурою Гайди. Невдалі спроби сколихнути місто навколо спорудження Сабарівського кладовища та пам’ятника Небесній Сотні залишили активістку без політичного заробітку, тож вона змушена шукати собі нову тему для політичних маніпуляцій. Що цікаво, офіційного доходу вона не має, а декларує тільки дохід свого чоловіка, Ігоря Басюка, в розмірі 77,5 тис грн. Це трохи більше 6 тис грн на місяць, що для сім’ї з п’яти осіб, маючи при цьому квартиру, земельну ділянку, дачу та два офіси трохи замало. Не складно уявити методом математичних припущень, що живе чудова вінницька сім’я точно не на ці гроші.

Отож повернемось до нової зради. Доля їй посміхнулась і поруч з будинком, де мешкає родина Гайди, що у мікрорайоні Тяжилів, почали робити благоустрій території. Місцеві мешканці цьому зраділи, адже донедавна цей мікрорайон м’яко кажучи був обділений увагою влади та перебував в деякому занедбанні. За останні роки тут спромоглись капітально відремонтувати основну магістральну вулицю, почистити озеро, облаштувати біля нього територію з зоною для прогулянок, освітленням, велодоріжками, лавками, волейбольним полем та невеличким дитячим майданчиком.

Звісно за її словами, цього всього вона добилась сама, але менше з тим. Благоустрій цієї території ще не завершено і наразі після зимової “сплячки” розпочались планові роботи по наведенню ладу на ділянці, що знаходиться при в’їзді на озеро зі сторони вулиці Ватутіна. Місцеві мешканці помітили, що з’явилась техніка та матеріали. Розумніші звернулись до депутата того округу, Романа Андронійчука та уточнили інформацію, так як він практично щодня буває на цій території. Інші ж пішли шляхом найменшого супротиву і почали вдаватись до вигадок.

Одними з варіантів це було те, що на цій території збудують то готель, то газову заправку, то офіс, власне, у кого на що вистачало фантазії. От тут і цю тему підхопила Гайда. Точніше місцева влада сама принесла їй це під вікна своєї ж квартири, гріх не скористатись таким скарбом. Маючи певні знання з відкритих джерел інформації, вона перевірила, що частина цієї території, а саме 0,26 га, які з 2007 року знаходиться у приватній власності гр. Золотора С.Д. Останній у 2016 році хотів там побудувати готель, але влада не допустила навіть проведення громадських слухань, адже проект не міг відповідати архітектурно-будівельним нормам. Тож і відповідно місцеві мешканці та депутат могли не знати про наявність приватної території.

Для роз’яснення даної ситуації 5 квітня на зустріч з мешканцями приїхав депутат округу Роман Андронійчук та відповідальний за благоустрій цієї ділянки представник виконкому міської ради Юрій Павлінчук. Роз’яснивши місцевим мешканцям, серед яких була і сама Гайда з її подругою Піскуновою, що і де буде робитись на цій території почався діалог. Ця місцевість на сьогоднішній час складається з дитячого майданчика, облаштованого ще в минулому столітті (2 гойдалки та стіл з лавками) та незначних зелених насаджень. За пропозицією Андронійчука тут мали бути кармани для паркування автомобілів, велодоріжка, тротуар та великий дитячий і спортивний майданчик, окрім того мали побудувати зливневу систему так як люди скаржились на постійний застій води.

Задавалося б де зрада? А її можна знайти, якщо запустити чутку про те, що тут знесуть дитячий майданчик, а замість нього побудують парковку. Все лягало б ідеально, Гайда розповідає мешканцям про зухвалість міської влади, яка забирає в дітей останнє і віддає всю територію під паркомісця. Але ж на зустріч приїхали представники влади, щоправда це наврядчи входило в її плани і розповіли місцевим, що і де має бути. По завершенню зустрічі було домовлено, що “кармани” для паркування будуватись не будуть, натомість буде незначне розширення проїжджої частини, де власники автомобілів зможуть залишати свої автівки біля тротуару, а дитячий майданчик займе вільну території, що є досить не маленькою.

Врахували думку всіх, хто прийшов на ці збори, а також домовились про зустріч наступного дня, для інших бажаючих, щоб зняти всі питання і показати оновлений проект благоустрою. Всі мешканці залишились задоволеними результатом.  Гайда теж покірно кивала головою і казала “так, це все правильно”, але напевне на шляху додому у неї сталось замутнення розуму і вона все в раз забула. Тут же почались дописи в соц мережі, статті на її “сайтику для своїх” та відверта брехня. На вечір зібравши вже інших людей, вона теж провела збори під назвою “Парковка замість дитячого майданчику”, на якій вже на цей раз красувалась її подруга-депутатка Давиденко, що теж відома своїми надуманими скандалами. Ця “борець за справедливість” також зробила вигляд, що не знає про облаштування майбутнього дитячого майданчику на цій території.

Дуже вигідно розганяти зраду та грати на емоціях ошуканих людей, а потім виступати в ролі героя, який вирішив конфлікт. Отож подруги Гайда-Давиденко з усієї ситуації вийшли у виграші. Давиденко з політичними дивідендами, що “відвоювала” дитячий майданчик, а Гайда з можливісттю домовитись про подальше згасання конфлікту. Я думаю вінничани мають самі зробити висновок! То ж яким чином, кармани для автівок перетворюються на зраду, кому це вигідно, хто маніпулює людьми і як на цьому піариться треба робити висновки нам з вами. Кому одвічні скандали та зради у місті приносять плюсики в карму і в карман? І чому ці прізвища відомі нам лише зі скандальних історій? Чи хтось може пригадати цивілізовані, послідовні методи цих панянок у боротьбі за краще майбутнє міста.