Fujikura досі не може знайти працівників і презентуватиме свою діяльність у Вінниці

15:30
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

У Правобережному районному центрі зайнятості Вінниці розпочинають презентаційну кампанію про нове підприємство Fujikura, яке з’явилося на Вінниччині. У компанії шукають робітників з виготовлення компонентів для автомобілів Volkswagen, Audi, Porsche.

9-го січня у Немирові відкрили нове відділення компанії Fujikura Automotive Ukraine Lviv, де наразі шукають  працівників. Як повідомляється на Фейсбук-сторінці Центру зайнятості, підприємству терміново потрібні оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок із зарплатою від 5500 гривень. 

Ідеться про виробництво електродвигунів, генераторів і трансформаторів. Серед вимог до кандидатів – професійно-технічна освіта. Натомість роботодавець пропонує гнучкий графік роботи та навчання персоналу як на виробництвах підприємства у Львові, так і Немирові. За словами представника компанії В’ячеслава Денищука, наразі у відділенні Fujikura в Немирові працює понад 100 осіб.

Попередньо Fujikura має забезпечити робочими місцями 500 вінничан.

Для того, щоб про нове виробництво дізналося якомога більше вінничан у Правобережному районному центрі зайнятості міста Вінниці влаштовуватимуть щотижневі презентації роботодавця – компанії Fujikura Automotive Ukraine Lviv.

Презентації відбуватимуться щочетверга з 18 січня по 1 березня о 12:00 за адресою: вул. Стрілецька, 3А, у актовій залі Правобережного районного центру зайнятості м. Вінниці. Тел.+38(0432)55-16-88, +38(0432)55-16-94. Вхід вільний.

Нагадаємо, що міський голова Немирова Віктор Качур зізнався ЗМІ, що немирівчани не хочуть іти працювати на підприємство з середньою зарплатою у 7100 гривень через страх втрати субсидії.

Читайте також: У Вінниці має намір відкрити власне виробництво японська автокорпорація Sumitomо

Фото tock.uain.media