Фонтанний патруль: для набережної “Рошен” виділили окремих поліцейських

9:57
Автор: Vежа
Become a Patron!

Під час літнього сезону вінницька набережна із фонтаном “Roshen” стає чи не найулюбленішим місцем відпочинку як містян, так і туристів. Однак, поки одні насолоджуються шоу-програмою, інші – починають псувати благоустрій території. 

Для того, аби стежити за порядком, утримувачі набережної з “Подільського туристично-інформаційного центру” звернулися до Управління патрульної поліції у Вінницькій області, аби ті виділили принаймні один екіпаж, повідомляє сайт “20 хвилин”.

Як розповів директор “Подільського туристично-інформаційного центру” Володимир Ходацький, ввечері на набережній часто збирається молодь, яка не лише дивитися на фонтан, а й вживає алкогольні напої. Дехто навіть сміттєві баки намагається виривати разом з тротуарною плиткою, до якої вони прикручені.

– Підлітки ходять по перилам на набережній, стрибають у воду, вилазять на сам фонтан, – розповів Володимир Ходацький. – Ми звернулися до патрульної поліції з проханням виділити екіпаж, який би охороняв безпеку тут хоча б під час світло-музичного шоу. Ще думаємо записати оголошення про те, що плавати у акваторії фонтану не можна. Будемо крутити його кілька разів на день.

Одним із поштовхів до такого рішення з боку утримувачів набережної став нещодавній випадок, коли шматок плити впав на дівчину та поранив їй руку. Після огляду місця події вирішили, що частина плитки розміром у декілька сантиметрів не могла відпасти сама і швидше за все її відбили навмисно.

За повідомленням речниці патрульної поліції Тетяни Фіщук, вже відучора, 30 травня, перший патруль наглядав за поведінкою відвідувачів набережної. Це буде окремий екіпаж патрульної поліції, який працюватиме на набережній щодня з 19:00 до 22:00. У різні дні патруль може бути на автомобілі чи велосипеді або піший. Звертати увагу патрульні будуть на всі види правопорушень.