“Фокус”: дві вінницькі школи потрапили до сотні найкращих в Україні

9:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

Журнал “Фокус” оприлюднив рейтинг ста найкращих шкіл країни за результатами ЗНО. До списку потрапили два вінницькі навчальні заклади.

За інформацією журналу “Фокус”, на 27 місці у рейтингу опинилась фізико-математична гімназія №17. Середній бал на ЗНО – 177, 05. До речі, у рейтингу минулого року, гімназія була на 64 позиції нижче.

На 58 місці – вінницький технічний ліцей, який покращив свій результат на чотири позиції. Середній бал за результатами ЗНО складає 172,51.

До речі, саме ці дві школи вже потрапляли у рейтинг від журналу “Фокус” минулого року. Тоді вони вперше потрапили до переліку найкращих шкіл та були на 62 та 91 позиції.

Найбільше ж шкіл, які потрапили до рейтингу, розташовані у Києві – 41 школа. Також в лідерах – Харківська область (11 шкіл), Львівська область (8 шкіл), Дніпропетровщина (6 шкіл). А на Хмельниччині, Луганщині, Рівненщині, Сумщині та Закарпатті не знайшлося жодної школи, яка би потрапила до рейтингу.

Даними для рейтингу стали результати ЗНО-2019 року. “Фокус” враховував отримані бали з усіх предметів, які складали випускники. Щоправда, у рейтингу не враховували школи, де зовнішнє незалежне оцінювання складали менше 20 учнів.  Рейтинг дорівнює середньому арифметичному всіх балів за ЗНО, які отримали учні певної школи.

До розрахунків брали дані 3248 навчальних закладів та 125 651 випускника.