Фестиваль “проСАЛО і доСАЛА” у Вінниці перенесли на 2022 рік

14:59
Автор: Vежа

Перший фестиваль вінницької гастрокультури “проСАЛО і доСАЛА” перенесли 2022 рік. Попередньо захід планували провести 9-10 жовтня із залученням місцевих шеф-кухарів, рестораторів, виробників та майстрів. 

Як повідомили на фейсбук-сторінці Департаменту маркетингу міста та туризму, причиною такого рішення стало погіршення епідеміологічної ситуації та низький відсоток вакцинації від CVID-19 серед населення.

На жаль, погіршення епідеміологічної ситуації і запровадження додаткових карантинних обмежень (у т.ч. під час проведення масових заходів) не дозволяє вповні втілити концепцію гастрофестивалю і може негативно вплинути на комфорт та безпеку учасників, йдеться у повідомленні.

Розуміючи низький відсоток вакцинації серед населення станом на кінець вересня, організатори не можуть вимагати від усіх охочих відвідати фестиваль наявність сертифікатів або вводити просторові обмеження, що різко зменшить доступ до майданчиків, зазначили організатори.

Відтак, вінничан просять не вагатися і зробити повний курс щеплення від COVID-19, “аби мати змогу підтримувати нормальне економічне життя Вінниці та всієї країни”.

Започаткування фестивалю “проСАЛО і доСАЛА” ініціювали у 2021 році Вінницька асоціація гостинності “ХлібСіль” та Клуб подільської кухні спільно з Вінницькою міською радою. Команда організаторів продовжує роботу з підготовки цього фестивалю для проведення у новому, 2022 році. 

Нагадаємо, що цієї суботи, 2 жовтня, у Вінниці відбудеться перший урбаністично-культурний фестиваль “Майстерня громади”. На відвідувачів чекають цікаві лекції, велоекскурсія, майстер-класи, розваги, кіно, концерт за участю гурту “Женя і Катя”. Детальніше про це ТУТ.

Фото – facebook.com/vinnmarketingtourism

Читайте також: День Донора: у Вінниці влаштують другий “Red Brunch” від проєкту “Я, Ніна”

Читайте також: Наступного місяця у Вінниці відбудеться лицарський турнір пам’яті Максима Шимка

Читайте також: У Вінниці наприкінці жовтня відбудеться концерт “Vivienne Mort”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.