Фейcбук та поліція запускає систему сповіщення, яка сприятиме розшуку зниклих дітей

10:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

Нацполіція разом із Фейcбук запускає систему сповіщення, яка сприятиме розшуку зниклих дітей. Впровадження “AMBER Alert” відбувається у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації.

Як ідеться на сайті нацполіції Вінниччини, система сповіщення працює так – у разі зникнення дитини фейсбук поширить сповіщення AMBER серед користувачів соцмережі саме в тих зонах пошуку, де його/її бачили востаннє.

Ці сповіщення включатимуть детальну інформацію та фотографію дитини. Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого/зниклу, а також поділитися ними з друзями на платформі.

Так виглядатимуть повідомлення у стрічці користувачів Фейсбук:

За словами голови Національної поліції України Ігоря Клименко, цей цифровий інструмент, визначаючи місцеперебування користувача, надсилає сповіщення про дітей, які зникли неподалік:

– Я прошу вас додати в список важливих повідомлень AMBER Alert – сервіс Фейсбук який повідомляє про зникнення дітей. […] Під час розшуку вирішальною може стати кожна хвилина. Тож ми вітаємо впровадження сервісу AMBER Alert в Україні. І сподіваємося на небайдужість та допомогу всіх користувачів Facebook.

За словами керівниці відділу довіри та безпеки Фейсбук Емілі Вачер, Україна — 25-та країна у світі, в якій Фейсбук запускає AMBER Alert. “Коли зникає дитина, найважливіше, що ми можемо зробити, — якомога швидше поінформувати про це громадськість”, – каже вона.

 

Читайте також: Неординарні випадки і залучення волонтерів: як у Вінниці розшукують зниклих дітей

Ілюстративне фото – theguardian.com

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.