Екстрені служби Вінниці шукатимуть людей за новою технологією від Google

9:35
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Компанія Google надала для тестування Вінницьким екстреними оперативними службами свою версію технології Advanced Mobile Location. Такий сервіс дозволить визначати точні дані геолокації додзвонювачів на екстрені служби 102, 103, 112 та 911.

Як повідомляє на офіційному веб-сайті Вінницької обласної державної адміністраії директорка Департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович, таку можливість Вінниця отримала через зайняте перше місце в організації роботи оперативно-диспетчерської служби на базі програми ERIM-103.

— Метод AML (Advanced Mobile Location) позиціонується як альтернатива класичним методам визначення місця розташування абонента, заснованим на прив’язці до найближчих веж мобільного зв’язку, адже нова технологія, за попередніми оцінками, може надавати дані, точніші в 4 тисячі разів. — розповідає Людмила Грабович.

Після дзвінка до оперативно-диспетчерської служби, координати перебування абонента автоматично відправляються на службу екстреної допомоги на спеціальний вебвузол (endpoint).

Інформаційна система ERIM призначена для технологічних процесів екстреної допомоги. ERIM є програмою, що автоматизує діяльність екстрених служб від прийняття звернення на номер екстреної служби до моменту завершення реагування.

Читайте також: Пошук пацієнта за номером та карети з GPS : як працює “швидка” на Вінниччині

Вінницьким рятувальникам передали нову спецтехніку. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.