Експорт товарів з Вінниці зріс на 28%

13:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку Вінниці з початку року склав понад 135 мільйонів доларів та зріс від показника на початок року на 24,3%. А експорт товарів з міста за перші дев’ять місяців становив майже 681 мільйонів доларів, що на 28% більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

Про це 6 грудня під час чергового засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради повідомив директор Департаменту економіки та інвестицій Віталій Погосян. За його словами, у 2018 році тривав процес модернізації промислового сектору економіки. В рамках інвестиційних проектів виконували роботи з реконструкції та технічного переоснащення підприємства: «Вінницький олійножировий комбінат», «Вінницька харчосмакова фабрика», «Аграна Фрут Україна», «Барлінек Інвест». Проведено реконструкцію на ДП «Електричні системи».

Крім того директор департаменту зазначив, що “у 2018-му введено в дію першу чергу нового заводу з виробництва холодильного обладнання (компанії UBC Group) – ТОВ «Грін Кул», розпочато випуск продукції, працевлаштовані понад 250 осіб. Ведеться будівництво першої черги нового заводу (вул. С. Зулінського) з виробництва сонячних панелей”. Також Віталій Погосян нагадав, що цього року підписано Меморандум з компанією HEAD про будівництво заводу з виробництва спорядження для зимових видів спорту, а ще – розроблено beta-версію інвестиційного порталу «Invest in Vinnytsia» (з інтерактивною інвестиційною картою, наповненою пропозиціями інвестиційних майданчиків та проектів).

Нагадаємо, що 6 грудня на черговому засіданні Виконавчий комітет Вінницької міської ради схвалив проект Програми соціального і економічного розвитку Вінниці на 2019 рік. Про плани міста на наступний рік читайте за цим посиланням.