Експертна допомога онлайн: у Вінниці влаштують бізнес-консультації для соціальних підприємців

8:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці створили новий онлайн-формат отримання швидкої експертної допомоги для розвитку соціального підприємництва. Це проект Департаменту економіки й інвестицій Вінницької міської ради у партнерстві з проектним офісом соціальних змін Future Development Agency.

Експертна допомога онлайн — це безкоштовні годинні індивідуальні бізнес-консультації від досвідчених підприємців та експертів. Зустрічі відбуваються в онлайн-форматі на платформі Zoom. Консультацію можуть отримати діючі соціальні підприємці та ті, хто лише планує запустити соціальний бізнес, представники громадських та благодійних організацій Вінниччини.

Консультаційна допомога експертів відбуватиметься в останній день місяця протягом всього 2021 року. Перша зустріч запланована на 30 квітня, а реєстрація учасників на цей день відкрита до опівночі 27 квітня за ЦИМ посиланням. У реєстраційній анкеті також можна ознайомитись з переліком консультантів та їх експертизою:

  • Консультація з бізнес моделювання, вимірювання соціального впливу, соціальної звітності;

Консультант: Аліна Бочарнікова — сертифікована тренерка, експертка з розвитку соціального підприємництва у Future Development Agency (Київ). Експертиза: планування бізнес-процесів в умовах Covid-19, розробка плану роботи з соціальною проблемою, впровадження соціальних змін та їх вимірювання.

  • Консультація з управління фінансами соціального підприємства;

Консультант: Ігор Арбатов — експерт з фінансового менеджменту та управління проєктами, СОО у Future Development Agency (Київ). Експертиза: розрахунок витрат і доходів організації, планування витрат на соціальний вплив, операційне управління, ведення документообігу соціального підприємства

  • Консультація з питань залучення фінансування та ресурсів;

Консультантка: Надія Карплюк — бізнес-консультантка, керуюча партнерка в K&K Consulting, тренерка з розвитку підприємництва та пошуку фінансування, агентка краудфандингової платформи “Спільнокошт” (Вінниця). Експертиза: фадрейзинг, краудфандинг, стратегічне та операційне планування.

 Як отримати консультацію?

Спершу необхідно зареєструватися до кінця дня 27 квітня за посиланням. У анкеті потрібно обрати консультанта і зручний час. Також можна залишити своє запитання, аби консультант завчасно підготував відповідь.

За день до заходу отримаєте лист з посиланням, а в п’ятницю, 30 квітня, потрібно перейти за цим посиланням, щоб поспілкуватися з консультантом та знайти відповіді на запитання.

Як стати консультантом для соціального бізнесу у Вінниці?

– Ми поєднуємо експертність бізнесу з потребами соціальних підприємств задля якісних соціальних змін у Вінниці. Запрошуємо керівників компаній і спеціалістів з менеджменту, піару, реклами, продажів і маркетингу, бухобліку, фінансів, дизайну передавати свої знання громадським активістам і прокачувати їх ініціативи! — йдеться в анонсі події.

Охочі стати консультантами, щоб допомогти підприємцям можуть зареєструватися за ЦИМ посиланням.

В анкеті зазначено, що наразі у Вінниці працює 11 соціальних підприємств. Це не благодійні проекти, а підприємці не просять коштів. Ці підприємства на рівних працюють у секторі соціальної економіки, продають товари та послуги й потребують експертної підтримки.

– Наприклад, є соціальні підприємства, які працевлаштовують людей з вразливих груп. Так у Вінниці діє Інклюзивна крафтова пекарня і підприємство УВП УТОС, що дають роботу людям з інвалідністю. Є соціальні підприємства, які надають послуги для людей з інвалідністю або літніх осіб. Є соціальні бізнеси, які щомісяця витрачають свій прибуток на підтримку роботи правозахисних організацій.

Проект “Експрес доступ до знань” відбувається в межах реалізації “Програми розвитку соціального підприємництва у Вінницькій міській територіальній громаді 2020-2022 року” Вінницькою міською радою у партнерстві з Future Development Agency.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.