Експедиція Ukraїner шукає цікаві місця та людей на Поділлі

12:50
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Проект, який досліджує Україну та розповідає про незвичайних і талановитих людей, а також відкриває її особливу та надзвичайно колоритну  іноземцям, вже з 15 липня відправляється в мандри Поділлям.

Ukraїner це проект, який вже відкрив українцями та іноземцям декілька регіонів нашої країни та розповів неймовірні історії про звичайних людей, котрі роблять історію та простір навколо себе. Тепер черга за Поділлям.

На офіційній сторінці Ukraїner в Фейсбуці вчора зявилося оголошення про те, що команда відправляється на Поділля.

  • 15 липня ми стартуємо з експедицією до наступного регіону — Поділля. Нас цікавлять місцеві люди та їхні заняття, цікавить перетворення міських та сільських просторів. Ми захоплюємося тими, хто створює щось нове або відновлює забуте. Познайомте нас із такими людьми, запросіть нас до себе! Ми з радістю приїдемо, хоч і дуже обмежені у часі. Мапа, яку ви бачите, це не остаточний план, тож радьте нам людей та місця і поза цими локаціями, – пишеться на сторінці спільноти.

Засновник проекту Богдан Логвиненко розповів Vежі, що експедиція Поділлям триватиме три тижні.

  • Ми не розглядаємо наш радянський адміністративний поділ, бо Вінниччина – це виключно рудимент совка, вінничанами в Шаргородському районі себе не вважають, вважають подолянами. Поки можемо казати лише про локації, які будемо знімати – це Заліщики, Бакота, Кам’янець, Буша, Умань. Локацій багато, героїв має бути ще більше, але анонсувати героїв не можемо, оскільки не знаємо наперед, чи вийде в нас той чи інший матеріал, – розповідає Богдан.

Зазвичай у експедиції Ukraїner четверо-пятеро осіб, але другий оператор змінюється, тому загалом через Поділля пройде до 10 осіб.

  • Поділля приваблює мене особисто дивовижними людьми. Як, скажімо, Олексій Альошкін з села Букатинка. Сподіваюсь, ми потрапимо до нього в експедиції, – говорить засновник проекту.

Богдан зазначає, що сподівається на зустріч із волонтерами, які допомагали в експедиції під час презентації проекту у Вінниці, точний час якої поки невідомий.

Наразі подоляни почали активно коментувати пост у Фейсбуці та рекомендувати різноманітні місця та людей, котрі допоможуть в експедиції.

Якщо Ви хочете допомогти проекту та розповісти про цікаві місця чи людей, заповнити анкету можна тут.

Фото з офіційної сторінки спільноти