Екскурсії лікарнею Ющенка та майстер-класи з гончарства: Вінниця долучиться до «Днів європейської спадщини»

10:28
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці цими вихідними, з 24 по 26 вересня, триватимуть “Дні європейської спадщини”. Відтак, з п’ятниці по суботу вінничани зможуть, зокрема, відвідати безкоштовні екскурсії лікарнею Ющенка та майстер-класи різних ремесел.

Як ідеться в анонсі, це європейська щорічна ініціатива, покликана привернути увагу містян до культурної спадщини міста. Вінниця долучається до цієї ініціативи втретє. Цьогорічне гасло акції – “Спадщина для всіх!”, а Дні присвячені темі інклюзивної та різноманітної спадщини.

ПРОГРАМА ДНІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ У ВІННИЦІ – 2021

24 вересня, п’ятниця

10:00 – Інклюзивна екскурсія центральною частиною міста “Мама Мія Вінниця” для батьків з дитячими візочками. Реєстрація за ЦИМ посиланням.

14:00 – Публічна дискусія “Культура. Туризм. Інклюзія” з презентацією проєкту “Inclusive Travels in Ukraine”. Місце проведення: Садиба Б. Львовича, вул. С. Петлюри, 15. Вхід вільний.

25 вересня, субота

10:00, 17:30 – Екскурсія по психоневрологічній лікарні ім. О. Ющенка “Дім вар’ятів”. Реєстрація за ЦИМ посиланням.

11:00-16:00 – Екскурсія по Вінницькому обласному художньому музею “Різноманітність у живописі” (щогодини). Реєстрація за ЦИМ посиланням.

14:00-15:00 – Майстер-клас з гончарства на площі Т. Шевченка (щогодини).
Реєстрація за ЦИМ посиланням.

26 вересня, неділя

11:00-15:30 – Екскурсія по Вінницькому обласному краєзнавчому музею “Інтерактивний музей: включайся та пізнавай!” (щопівгодини).
Реєстрація за ЦИМ посиланням.

14:00-16:00 – Ярмарка майстер-класів “Спадщина майстрів: ремесло для всіх” (ювелірне мистецтво, витинанка, лялька-мотанка) (щогодини).
Реєстрація за ЦИМ посиланням.

Участь у подіях безкоштовна за умови попередньої онлайн-реєстрації. Кількість місць обмежена. Заходи відбуватимуться з дотриманням протиепідеміологічних заходів, що діятимуть у Вінниці на момент проведення подій.

Як пише Офіс Ради Європи в Україні, цьогорічні Дні “присвячені темі інклюзивної та різноманітної спадщини і покликані заохотити широку громадську участь у культурі, сприяти та відзначати різноманітність і підкреслити, що взаємодія з людьми та спільнотами з різним культурним походженням може збагатити наше життя. Особливу увагу буде приділено покращенню доступності заходів як з точки зору усунення фізичних бар’єрів, так і надання платформи різним групам, включаючи вразливих та маргіналізованих людей, які часто мають меншу можливість поділитися своїми історіями”.

Організатор події: Департамент маркетингу міста та туризму Віннцької міської ради.

Фото – Ольги Мірошниченко, архів Veжі

Читайте також: Квітчасті зошити та кримінальні справи: у Вінниці показали архіви в межах «Днів європейської спадщини». ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: «Мама. Мія. Вінниця»: вінничанка влаштувала першу в місті екскурсію для мам з візочками. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.