Е-квиток: у Вінниці почали тестувати “транспортний” мобільний додаток

15:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці почали тестувати мобільний додаток “Е-квиток Вінниця”, який розробили ІТ-спеціалісти. Через нього можна буде слідкувати за балансом на рахунку, поповнити рахунок, перевірити кількість доступних поїздок та переглядати історію реєстрацій.

На фейсбук-сторінці Вінницької міської ради повідомили, що наразі ці опції вже тестує понад 60 вінничан, але після періоду тестування додаток буде доступний для завантаження у “Play market” та “App Store”. Наразі ж вінничани можуть долучатися до його тестування через телеграм-чат за ЦИМ посиланням.

Зараз додаток тестують звичайні жителі нашого міста, які виявили бажання, – розповіла Вероніка Савчук, речниця КП “Вінницякартсервіс”. Ми розміщували оголошення про початок тестування у нашому телеграм-чаті по техпідтримці. Це зробили для зручності комунікації з тестувальниками та швидкому реагуванню на усі питання та зауваження. Через мобільний додаток можна перевіряти баланс, статистику поїздок, як по банківських картках так і Муніципальній картці вінничанина, поповнювати картку, прикріплювати банківську картку.

У повідомленні йдеться, що в місті все більше пасажирів громадського транспорту користуються Е-квитком, а за допомогою додатку вони зможуть бачити статистику проїзду. Додаток дозволить контролювати витрати коштів, переглядати усі витрати по муніципальній та банківських картках, а також швидко поповнювати свій е-квиток.

В міській раді також зазначили, що у разі втрати муніципальної картки, через додаток її можна заблокувати та не витрачати часу на дзвінки чи візити до КП “Вінницякартсервіс”.

– Муніципальна картка вінничанина є носієм електронного квитка й відповідає міжнародному стандарту захисту ISO 14443, що забезпечує найвищий ступінь захисту даних.
– Стаціонарний валідатор підтримує технологію NFC, що забезпечує можливість оплати через IPay, Google Pay та має сертифікований рідер, який відповідає стандарту PCI DSS й програмне забезпечення для роботи з банківськими картками.

Фото – facebook.com/Vinnytsia/
Ілюстративне фото – з архіву Vежі

Читайте також: Ідентифікація вінничанина: які функції можуть з’явитися в Муніципальній картці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.