× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Дисткутувати, як британці: вінницьких студентів запрошують на дебати щодо розвитку міста

15:13
Автор: Дар'я Гоц

Вже завтра, 20 квітня, студенти вінницьких вишів можуть позмагатися у черговому дебатному турнірі міста та отримати шанс представляти Вінницю на національному рівні наприкінці квітня.

Цього разу турнір організовують ГО “Інститут “Республіка”. Як повідомляють організатори на сторінці заходу, турнір буде проводитися за форматом Британських парламентських дебатів, тобто по 2 людини в команді. Змагатимуться учасники в обговоренні тем, які стосуються міста Вінниці та держави загалом.

  • Дебати будуть на теми, які стосуються розвитку міста, і загальнодержавні. Наприклад, це може бути збільшення квоти молоді в списках політичних партій, або ж система відкритих списків на виборах, – розповідає організатор турніру Христина Коваленко. – Один із членів журі – це дебатер школи дебатів, адже ми самі не професіонали і можемо оцінювати лише майстерність слова чи глибину думки, але конкретні правила має оцінювати професіонал-дебатер. Крім того, плануємо запросити громадських активістів та депутатів.

Від одного навчального закладу може бути зареєстровано не більше двох команд, по два учасники в кожній. Зазначимо, що до участі запрошують лише студентів вінницьких ВУЗів. Наразі зареєстровано вже п’ять команд, але для проведення заходу організаторам потрібно щонайменше вісім. Долучитися до заходу можна ще до кінця сьогоднішнього дня, зареєструвавшись ТУТ.

Вже завтра, 20 квітня, з 14:00 до 18:00 у приміщенні Вінницького національного технічного університету команди змагатимуться у красномовстві та переконливості. Переможці регіонального відбору зможуть представити Вінницю на Національному дебатному турнірі у Києві, який відбудеться 29-30 квітня.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.