Дякуємо, що оберігаєте наш сон!

10:02
Автор: ГО ВЄС

З нагоди Дня українського добровольця, ГО Вінницька Європейська Стратегія вирішила зробити приємний сюрприз для дітей добровольців. 16 березня відбувся захід під назвою «Дякуємо тим, хто оберігає наш сон», адже саме  завдячуючи їх батькам ми можемо спокійно спати і будувати своє щастя тут, у мирній Вінниці.

У цей день, 14 березня, ми вкотре згадуємо українських патріотів, які з початку подій на Сході України добровільно зголосились боронити державу від російського агресора, доти не маючи жодного відношення до армії. Їх героїзм та бажання бути корисними країні надихають багатьох. Сім’ї добровольців змушені були жити в страху чекаючи повернення синів, татусів, братів і зараз щонайменше ми завдячуємо їм тим спокоєм, які мали та маємо у нашому місті. Їхні дітки пишаються своїми татусями та саме для них, дітей добровольців було організоване маленьке свято.

У «Lewis Carroll Club» маленькі мрійники поринули в атмосферу казки, яка розповідала їм про таємниці сновидінь. Діти весело провели час з аніматорами, виготовили власноруч оберіг – ловець снів, а також змогли насолодитись програмою, яку підготували «Lewis Carroll Club» , за що ми їм безмежно вдячні. Адже вони своїми зусиллями, натхненням та завзятою працею і від усієї душі намагались зробити справжнє свято для дітей наших добровольців.

«Ми щиро вдячні громадський організації “Мольфар” та Муніципальній поліції за допомогу в організації діток добровольців та чудовому закладу «Lewis Carroll Club», який нас гостинно прийняв.  Це – день добровольців, день людей доброї волі, які відчувають свою персональну відповідальність. І гріх залишати такий прояв національної свідомості без уваги, тому ми вирішили створити казковий вечір для дітей волонтерів, адже перш за все вони ризикують власним життям, аби у їхніх дітей було світле майбутнє у мирній, квітучій, суверенній Україні»-коментує організатор свята Ірина Баранович.

Дякуємо всім мужнім героям патріотам! З Днем українського добровольця!

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.