Дві тисячі кілометрів велосипедом: Вінницю під час своєї благодійної поїздки відвідав Мішель Мартен. ФОТО

17:10
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницю в межах своєї благодійної велосипедної подорожі відвідав журналіст Мішель Мертен. Наразі він подолав вже дві тисячі кілометрів та завдяки поїздці збирає благодійну допомогу для українських волонтерів та ЗСУ.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

 

 

 

 

 

Так, німецький журналіст Мішель Мертен до нашого міста доїхав з Бару. До цього він був у Люксембурзі, Шенгені, Нюрнберзі, Плзені, Празі, Освенцимі, Кракові, Львові та Івано-Франківську. Наразі він в дорозі вже другий місяць – виїхав на велосипеді в Україну ще на початку липня.

Вказано, що чоловік став організатором благодійного велотуру і збирає донати на підтримку України. Зокрема, він допомагає розвивати харківський проєкт, метою якого є пакування сухпайків, та підтримує реабілітаційний центр для українських дітей в Карпатах. В останньому відпочивають та ментально оздоровлюються діти з різних регіонів нашої країни.

 

 

 

 

У Вінниці мандрівника зустріли велосипедисти з міської та обласної спортивних шкіл, а також учасники місцевої велоспільноти.

– Сьогодні Мішеля зустрічали спортсмени з вінницької міської спортивної школи №3, з обласної спортивної школи та учасники велоклубу на чолі з Олександром Царевським. Приклад Мішеля дуже надихає, адже він зумів здолати довгий шлях та не побоявся того, що в Україні йде війна. Наші велосипедисти сьогодні проведуть для нього екскурсію містом та покажуть Площу Перемоги, куди минулого року влучили російські ракети, – цитують голову комітету фізичної культури та спорту Вінницької міської ради Сергія Краєвського.

У своєму наплічнику чоловік возить різні прапори – Німеччини, Люксембурга, Польщі, Чехії та інших країн. А український стяг пов’язав на себе. Зізнається, що для нього це дуже символічний жест.

 

 

 

– Україна – чудова країна, і тут живуть чудові люди. На мою думку, Люксембург має тісні і довгі відносини з Україною, в нас схожа історія. 10 травня 1944 року Люксембург був окупований нацистами. Тому для нас 10 травня має таке ж значення, як для українців 24 лютого. Люксембург став однією з країн, які одразу почали допомагати Україні з амуніцією. Маленьким країнам значно простіше поставити перед собою якесь завдання та виконати його, – розповів Мішель Мертен.

Фото Євгена Симоненка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.