Два “довічних” набули сили: у Вінниці суд залишив без змін вирок у справі замовного вбивства Віталіни Плахотнюк

14:09
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Учора Вінницький апеляційний суд залишив у силі вирок про довічне позбавлення волі двом чоловікам, винним в убивстві вінничанки Віталіни Плахотнюк. Водночас апеляційні скарги їхніх захисників відхилив.

Про це повідомляється на сайті суду. Зазначено, що адвокати зауважували, що підсудні П. (ексчоловік вбитої, Юрій Плахотнюк – авт.) і Д. (виконавець вбивства, Ігор Дюмін – авт.), зокрема, щиро каються у скоєному, визнають провину, мають позитивні характеристики, раніше не судимі.

Один із них намагався компенсувати шкоду потерпілим, але ті відмовилися її приймати. Тож просили колегію змінити вирок суду першої інстанції та призначити замовнику вбивства, колишньому чоловіку загиблої, 10 років позбавлення волі, а кілеру – 15.

На судовому засіданні мотивом скоєння злочину Плахотнюк назвав тривалий конфлікт із Віталіною Плахотнюк. За його словами, жінка перешкоджала йому брати участь у вихованні їхньої дочки. Дюміна ж підштовхнуло на вбивство бажання «забезпечити існування сім’ї, якій не було за що жити». Каже, його мали призвати до армії. Обоє попросили у потерпілих вибачення, а “про скоєне шкодують”.

Однак батьки загиблої у їхню щирість не повірили. Говорили, що на попередніх судових засіданнях каяття від обвинувачених не чули, а довічне ув’язнення вважають законним і справедливим покаранням для них.

Нагадаємо, що Віталіну Плахотнюк убили чотирма пострілами з пістолета на залізничній колії у Вінниці влітку 2018 року.

На фото – Віталіна Плахотнюк з донькою (фото з архіву):

Вирок чоловікам винесли ще у грудні минулого року. Детальніше про справу:

Читайте також: Два “довічних”: у Вінниці оголосили вирок у справі замовного вбивства Віталіни Плахотнюк

Фото з сайту суду

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.