Два дні та шість міст: вінничан кличуть на подорож-екскурсію, присвячену Івану Богуну

17:48
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вже цими вихідними, 7 та 8 липня, вінничани матимуть можливість вирушити на унікальну екскурсію, що відбудеться у Чернігівській області та буде присвячена 400-річчю від дня народження Івана Богуна.

Набір учасників на екскурсію до села Комань, Новгород-Сіверського району, Чернігівської області – оголосив організатор, ГО «Лелеки». Екскурсія відбудеться за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації, що забезпечить вінничанам безкоштовне перевезення автобусом.

Екскурсію здійснюватимуть досвідчені екскурсоводи. За два дні учасники зокрема відвідають:

– Бердичів (Фортеця Януша Тишкевича)

– Батурин (Гетьманська столиця, 1669-1708 років)

– Конотоп (Пам’ятник на місці Конотопської битви)

– Глухів (Гетьманська столиця, 1708-1764 років)

– Комань (місце загибелі Івана Богуна)

– Новгород-Сіверський музей-заповідник.

 

Зазначено, що окрім перевезення автобусом – усі інші витрати (харчування, квитки до музеїв) – покладаються на учасників, відтак із собою організатори рекомендують взяти близько 400 гривень. Долучитися до подорожі можуть вінничани віком від 12 до 35 років (підлітки віком від 12 до 17 років мають надати письмову заяву від батьків).

Щоб потрапити на екскурсію, необхідно заповнити анкету та відправити її до 21:00, 3 липня на електронну адресу [email protected] та чекати відповіді.

Збір учасників – навпроти центрального автовокзалу Вінниці о 5:30, від’їзд – о 6:00 ранку. Із собою потрібно взяти: намет, каремат, спальник. За бажанням – прапор України та стяг із гербом міста Вінниці. Усі деталі можна отримати за телефоном: 097-817-67-28.