ДТЕК: відключення світла відбуваються через спрацювання автоматики на енергетичній інфраструктурі

14:58
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці та на Вінниччині сьогодні, 30 травня, вдень відбулись аварійні відключення світла. У “Вінницяобленерго” зазначають, що причиною є пошкодження ліній електропередач.

Відповідну інформацію Vежі надали у кол-центрі “Вінницяобленерго”.

Зазначимо, що відключення відбулись в окремих районах Вінниці та Вінницької області. Так, окремі громадяни розповідали про відключення в районі Старого Міста, Поділля, Центру, Вінницьких хуторів тощо. Зазначимо, що наразі електропостачання поступово відновлюють.

Як зазначили у кол-центрі, орієнтовний час завершення робіт – до 17:00. Також в ЗМІ інформували, що відключення світла відбулись і в інших регіонах України, зокрема, на Київщині.

Разом з тим, на підприємстві “Вінницяобленерго” не вказують, з чим пов’язані пошкодження ліній електропередач та не зазначили районів області, в яких стались відключення.

Як повідомили в ДТЕК, з 13:28 по всій країні відбуваються відключення світла через спрацювання автоматики на енергетичній інфраструктурі. Його спричинило зниження частоти в об’єднаній енергосистемі України.

– Причини зниження частоти з’ясовують фахівці «Укренерго». Станом на 14:32 «Укренерго» надав дозвіл на відновлення електропостачання, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у “Вінницяоблводоканалі” повідомили про зупинку водопровідних насосних станцій Вишенька та Старе місто. Причина – короткочасне зникнення напруги на об‘єктах водопостачання та водовідведення. Детальніше:

Читайте також: У Вінниці відбулася призупинка роботи водопровідних насосних станцій Вишенька та Старе місто

Ілюстративне фото – pexels

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.