Довгоцвіти, чорнобривці та бегонії: у Вінниці готують до висадки квіти, які взимку вирощували в теплицях

15:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

Співробітники МКП “Вінницязеленбуд” готують для висадки на міських клумбах квіти, які працівниці підприємства вирощували впродовж зими у теплицях та на території парникового господарства. Наразі в місті чекають потепління, оскільки ранкові заморозки можуть призводити до загибелі квітів. 

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Так, в теплицях вирощували довгоцвіти та чорнобривці, які були засіяні з насіння, зібране восени з міських квітників. Окрім них, в теплицях після черенкування зимували бегонії, колеус та альтернатера. На зимівлю туди забрали також канни, жоржини, рео та хлорофітум. Розсаду вже можна висаджувати у відкритий ґрунт, але перед цим її виносять з теплиць на територію підприємства на деякий час для акліматизації.

Також на території парникового господарства “Зеленбуду” вирощують і багаторічні квіти та рослини: лаванду, шавлію та хосту. Восени робітниці підприємства з них зрізають черенки, з яких вирощують нові квіти. Але ці види зимують на відкритому ґрунті.

 

 

 

 

 

 

 

 

За словами заступниці директора МКП “Вінницязеленбуд” Тетяни Прибиш, у місті фактично вийшло безвідходне виробництво – насіння комунальники не збирали, оскільки з квітників зібрали своє або ж черенкували квіти.

Поливаємо її водою з нашої ж свердловини, де вона набирається у спеціальний резервуар і там відстоюється. А для обігріву тепличного комплексу ми використовуємо твердопаливні котли. Вони працюють на щепі. Для якої ми використовуємо гілля від щорічних заходів по обрізці дерев, взимку нам люди часто приносять ялинки після свят, також подрібнюємо видалені сухостійні аварійні дерева, – каже посадовиця.

Фото – new.vmr.gov.ua 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.