«Дошколярик» та «Творча майстерня»: у Вінницьких Хуторах розпочинають роботу безкоштовні гуртки від VinSmart

13:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницьких Хуторах цього тижня розпочинають роботу безкоштовні гуртки «Дошколярик» та «Творча майстерня» від VinSmart.

Як повідомляє Вінницька міська рада, у Вінницько-Хутірському окрузі наразі працює уже два VinSmart центри.

За словами старости Вінницько-Хутірського округу Владислава Кривешка, в окрузі – понад 19% «дитячого» населення і потреба у позашкільній освіті є досить високою:

До цього часу багато батьків возили своїх дітей на розвивальні заняття в місто, нині – малюки отримали змогу відвідувати такі заняття безпосередньо на території населеного пункту, недалеко від своїх домівок. Тож уже в перші декілька діб приймання заявок ми фактично укомплектували групи за напрямками «дошколярик», «творча майстерня» та «англійська мова».

Також планується, що гурток англійської мови має розпочати роботу найближчим часом. Загалом, додає Владислав Кривешко, у новому центрі VinSmart навчатимуться більше сотні дітей.

Директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира підкреслив, що мережа підліткових клубів за місцем проживання VinSmart продовжує розширюватись. Для прикладу, у порівнянні з минулим роком VinSmart працювали лише у Писарівці. Тепер вони відкрились у Вінницьких Хуторах. Так, від початку роботи Центру на території Вінницько-Хутірського округу є 14 Центрів по ВМТГ:

Відкриття нових напрямів діяльності на території старостинських округів є активним вектором розвитку для підростаючого покоління, особливо у сьогоднішні нелегкі дні. Педагоги Центру стануть не лише вірними друзями для малюків, а й допоможуть їм поринути у новий світ знань.

Наразі триває запис на гуртки «Дошколярик», «Творча майстерня». Довідкову інформацію можна отримати на сторінках VinSmart в соцмережах та за телефоном: 50 82 13.

Ілюстративне фото – buki.com.ua

Читайте також: У Десні та Вінницьких Хуторах відкрили VinSmart Центри з безкоштовними гуртками

Читайте також: У Вінниці VinSmart Центри передали понад 20 пакунків з необхідними речами бійцям

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.