Дороги, садочки та переробний комплекс: які об’єкти не завершать цього року через коронавірус у Вінниці

13:20
Автор: В'ячеслав Луцков

У Вінницькій міській раді через коронавірус зменшили непершочергові видатки на суму в майже 350 мільйонів гривень, в тому числі на 321 мільйон – капітальні видатки. За попередніми оцінками втрати доходів бюджету в І півріччі 2020 року (за березень-червень) складуть 376,2 мільйона гривень.

Як повідомляє заступник міського голови Андрій Очеретний на своїй фейсбук-сторінці, через це зменшили обсяги фінансування або призупинили будівництво і реконструкцію ряду об’єктів, зокрема, деяких доріг та навчальних закладів.

Так, до переліку таких об’єктів входять:

– реконструкція підземного переходу по вул. Пирогова;
– реконструкція будівлі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №16 Вінницької міської ради» по вул. Миколи Зерова,12;
– реконструкція приміщення спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля,48 ;
– будівництво комплексу по знешкодженню побутових відходів (на території Людавської сільської ради Жмеринського району Вінницької області);
– будівництво кладовища по вул. Сабарівське шосе, б/н (І-ІІ черга);
– будівництво доріг в індустріальному парку по вул. Проектна, 12, 12а, 16;
– реконструкція будівлі для розміщення «Вінницького інноваційно-технологічного парку» за адресою вул. 600-річчя, 21А;
– капітальний ремонт дороги по вул. Д.Нечая (від вул. Московської до вул. Брацлавська);
– капітальний ремонт дороги по вул. Сабарівське шосе.

Крім того, за рахунок кредитних коштів не будуть розпочаті роботи по двох об’єктах. Це – реконструкція будівлі (термомодернізація) КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23» по просп. Космонавтів, 32 та КЗ «Дошкільний навчальний заклад №74» по вул. Андрія Первозванного, 68.

Також призупинили підготовку до будівництва та реконструкції 38 об’єктів водопостачання, каналізування, теплопостачання, зливової каналізації, спорудження дитячих та спортивних майданчиків в житлових мікрорайонах міста та приватному секторі.

Крім цього, на 30 відсотків зменшили обсяги робіт по благоустрою прибудинкових територій та капітальному ремонту житла. Працівникам міської ради премії зменшили на 20%.

Нагадаємо, як уточнив міський голова, на 30% скоротили видатки по поточному і капітальному ремонту дворів, по заміні тепломереж. Також цьогоріч не зможуть утеплити 23 школу та 73 дитячий садочок.

Водночас, додаткові видатки на сьогодні для закладів охорони здоров’я визначені в сумі 51 мільйон гривень та в майбутньому будуть зростати.

Фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: “Гроші є, але стоїмо в черзі”: мер Вінниці закликає допомогти в пошуках засобів захисту для медиків

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.