Домедична допомога та стрілецька справа: у Вінниці цими вихідними відбудеться два тренінги

19:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на вихідних триватиме два тренінги від БФ Сергія Притули: “Домедична допомога. Зупинка кровотеч” та “Стрілецька справа 1.0 Виконання нормативів з вогневої підготовки”.

Як повідомляє Центр готовності цивільних, перший відбудеться 22 червня – “Домедична допомога. Зупинка кровотеч”.

Під час тренінгу учасники та учасниці дізнаються як визначити та зупинити небезпечні для життя кровотечі за допомогою сучасних засобів. Також навчаться користуватися турнікетом, виконувати тампонування рани, накладати пов’язки, що тиснуть. Практика включатиме відпрацювання навичок самодопомоги та допомоги потерпілим в умовних сценаріях.

Розпочнеться захід о 10:00. Інструкторкою буде Ольга Солоненко. Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням. Вхід: довільний благодійний внесок на розвиток проєкту.

У неділю, 23 червня, відбудеться тренінг “Стрілецька справа 1.0 Виконання нормативів з вогневої підготовки”. На ньому кожен зможе дізнатись про види зброї та її будову, прийоми та правила стрільби, основи поводження зі зброєю та виконання нормативу “спорядження магазину”.

Захід розпочнеться о 10:00. Інструктором буде військовий Юрій. Для участі потрібна реєстрація за ЦИМ посиланням. Вхід: довільний благодійний внесок на розвиток проєкту.

Фото – телеграм-канал Центру готовності цивільних