До Вінниці з початку повномасштабної війни релокувалися вже 349 підприємств

15:53
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Станом на початок грудня, з початку повномасштабної війни у Вінницю релокувалися вже 349 підприємств. 

Як повідомляє Вінницька міська рада з посиланням на заступника міського голови Андрія Очеретного, нині ситуація з релокацією стабілізувалася і щомісяця до Вінниці приєднується в межах десяти нових суб’єктів. Зокрема протягом листопада свої виробничі потужності в наше місто перевезли 4 суб’єкти господарювання.

– Важливо, що 80% релокованого бізнесу вже працюють, наповнюють бюджет та створюють робочі місця, – зазначив Андрій Очеретний. – З початку повномасштабного вторгнення таких вже 1719. Дуже важливо розвивати економіку, тому муніципалітет створює умови для роботи. Те, що бізнес з інших регіонів бачить своє майбутнє в нашій громаді — це чергове підтвердження нашої інвестиційної привабливості.

Релоковані підприємства спеціалізуються переважно на таких видах економічної діяльності як гуртова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, переробна, легка та машинобудівна промисловість, логістика, комп’ютерне програмування тощо, повідомляють у департаменті економіки і інвестицій Вінницької міської ради.

Директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов додав, що переважна більшість релокованих підприємств – з Київщини, Донеччини, Харківщини, а також із Запорізької, Херсонської, Дніпропетровської, Луганської областей.

Ілюстративне архівне фото – зі сторінки Андрія Очеретного у Facebook

Читайте також: Станом на січень 2023 року, завдяки релокованим до Вінниці підприємствам створили 1290 робочих місць

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.