До Вінниці від початку повномасштабної війни релокувались 307 підприємств

11:41
Автор: Vежа
Become a Patron!

Станом на 1 червня до Вінниці релокувались вже 307 підприємств. Протягом травня до міста переїхали ще 12 суб’єктів господарювання, здебільшого – ФОПи зі східних областей України.

Про це йдеться на Telegram-каналі Вінницького міського голови Сергія Моргунова та Facebook-сторінці заступника мера Андрія Очеретного.

Вже маємо 1539 новостворених робочих місць. Це чудові показники, які мають великий вплив на економіку не лише на рівні громади, а й всієї України. Вінницька міська рада з перших днів повномасштабного вторгнення підставила плече бізнесу, який хотів працювати, і створила належні умови для того, щоб запустити всі робочі процеси. Підтримувати підприємців будемо й надалі! – зазначено в дописі. 

Як зазначив Андрій Очеретний, серед 307 релокованих суб’єктів господарювання: 199 ФОПів та 108 юридичних осіб, які “працюють в абсолютно різних сферах економічної діяльності та готові давати нові робочі місця людям“.

– За цей час на базі релокованих підприємств вже створено таких 1539, з них 31 з’явилися у травні. Завдяки нашим фахівцям з департаменту економіки і інвестицій, нам вдалося оперативно знайти необхідні площі для розміщення бізнесу та поставити його “на ноги” на новому місці, – йдеться в дописі посадовця. 

Зазначимо, що станом на початок травня повідомляли про 295 релокованих підприємств. 

Архівне ілюстративне фото – ВМР, інфографіка – з Facebook-сторінки Андрія Очеретного

Читайте також: Від початку повномасштабного вторгнення до Вінниці релокувалися 295 підприємств

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.