До Вінниці приїде делегація ченців з Афону

15:59
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

В середу, 25 серпня, до Вінниці прибуде делегація монахів зі Святої Гори Афон. Вони доєднаються до літургії, яка відбудеться у Спасо-Преображенському соборі.

Як повідомляють у Вінницько-Барській єпархії Православної церкви України, очолить представництво ченців ігумен монастиря Пантократор архімандрит Гавриїл.

Також до делегації доєднається відомий афонський іконописець та каліграф ієромонах Лука з монастиря Ксенофонт, який відтворив на пергаменті текст Томосу про автокефалію Православної церкви України.

Зазначається, що очолить богослужіння митрополит Вінницький і Барський Симеон. Початок літургії ‒ о 9:00. Після богослужіння відбудеться спілкування афонських монахів з духовенством і вірянами Вінниччини. Усіх бажаючих запрошують на спільну молитву і «братнє спілкування з гостями зі Святої Гори Афон».

Афон, або Атос – у грецьких джерелах офіційно йменується Святою Горою. У системі адміністративних районів Греції має назву Автономна чернеча держава Святої Гори. Афон складає спільноту із 20 православних монастирів під прямою юрисдикцією Константинопольського патріархату (з 1312 року). (за матеріалами Вікіпедії)

Головне фото – з сайту Вінницько-Барської єпархії

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.