До Вінниці наприкінці листопада приїде «ДахаБраха»

10:23
Автор: Олеся Яненко

Цієї осені у вінницькому театрі Садовського відбудеться виступ гурту “ДахаБраха”. Етно-гурт зіграє для містян 29 листопада. 

Як ідеться на сайті онлайн продажу квитків, концерт розпочнеться о 19:00.

ДахаБраха – це український музичний етно-гурт, організатором і художнім керівником якого є Владислав Троїцький. (театр “ДАХ”) Через надзвичайно широку географію виступів – Колумбія, Бразилія, Мексика, Сполучені Штати Америки, Канада, Китай, Малазія, Південна Корея, Австралія, Нова Зеландія, більшість країн Європи, гурт часто називають головним гастролером країни та послом України в світі, пишуть на сайті гурту.

 

 

– Народжений з театральних енергій, гурт у кожній своїй композиції створює дійство, що гармонійно поєднує віддалене: своє і чуже, почуття і чітку смислову та ритмічну структуру, драйв і медитативність тощо. Особлива об’ємна атмосферність і драматургічне розгортання теми кожної пісні – це теж родом з театру.

Часопростір автентичної пісні, яку виконує «ДахаБраха» – не село і не місто. Не сьогодні і не колись. А всюди і завжди, – йдеться на сайті гурту.

Концерт “ДахаБраха”відбудеться у вінницькому театрі Садовського, 29 листопада, початок – о 19:00. Квитки можна придбати або забронювати ТУТ. Їх ціна варіюється від 320 до 950 гривень.

 

Як відбувся вінницький концерт гурту у 2017 році – дивіться у нашому матеріалі – “Чаруючий хаос і етно-психодел в стінах театру: як “ДахаБраха” виступила у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ”.

Читайте також: “Вінниця, це ваш скарб”: степістки з Flame Tap виступили разом з “ДахаБраха” в театрі Садовського. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Марко Галаневич з ДахаБраха: “Ми музиканти-примітивісти. В простоті цієї музики – її сила”

Читайте також: Степ на аварійному мосту: вінничанки вразили країну танцем біля старовинного млину. ВІДЕО

Фото та відео – «ДахаБраха»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.