До свят Вінниця засяє кольорами міського прапору: у місті замінять ілюмінацію

15:00
Автор: Віталія Мазур

У Новий 2017 рік Вінниця увійде у новому світлі – в центрі міста повністю замінять святкову ілюмінацію. Різнокольорові вогні замінять і на ялинці – вона засяє “корпоративними” кольорами міста: сріблястим, червоним та золотим.

  • Це кольори нашого міського прапора. Із вулиці Соборної заберемо ілюмінацію, перенесемо її на вулицю Пирогова – від ринку «Урожай» до «Електромережі». А в центрі міста вся ілюмінація буде сріблятою. Гірляндами також будуть прикрашені дерева. Крім того, ілюмінацію розмістимо  на першій черзі відреконструйованого проспекту Космонавтів та на в’їздах міста по вулиці Київській та Хмельницькому шосе, – повідомив міський голова Сергій Моргунов.

11111111111111

Розповів також, що мерія звертатиметься до підприємців у центрі міста, аби вони також прикрашали фасади будівель. Крім того, представники бізнесу можуть взяти участь у конкурсі «Новорічний настрій» на краще прикрашання вітрини та ще й отримати приз – від 10 до 20 тисяч гривень.

131313

121212

Оновленою цьогоріч постане і головна ялинка Вінниці – в зв’язку із тим, що для неї було виготовлено новий каркас, заміни потребували й іграшки та ілюмінація. Так, гірлянди на ній будуть червоного та сріблястого кольорів і частково золотистого. Іграшки ще придатні до використання відреставрують, а також додадуть нові: зірочки, банти кульки. Загалом для прикрашання ялинки Вінниці знадобиться 4000 іграшок та майже 400 тисяч гривень.

Чи буде у Вінниці штучна ялинка?

Міський голова зізнався, що місто роздумувало над цим варіантом, проте, виявилося, що штучна ялинка місту обійдеться дорожче.

  • Штучна ялинка такого розміру, як зараз встановлюють у Вінниці, коштує 2 мільйони гривень. Виробники дають не більше трьох років гарантії щодо терміну її експлуатації, – сказав мер міста.
Фото – Вінницька міська рада