“До осені здамо в експлуатацію”: заступник мера показав, як добудовують нову вінницьку гімназію. ФОТО

14:48
Автор: admin
Become a Patron!

Заступник мера Вінниці Андрій Очеретний на своїй фейсбук-сторінці опублікував фото актуального стану будівництва нової школи-гімназії в мікрорайоні Поділля.

За словами чиновника, в першому кварталі цього року вже виконано будівельних робіт на 7,7 млн гривень.

Як нагадав Очеретний, будівництво триває з 2015 року. В цій гімназії вчитимуться 1200 учнів, загальна вартість будівництва – майже 170 мільйонів гривень.

 

Заступник міського голови повідомив, що наразі вже “здійснено будівництво надземної частини будівлі, стін, перегородок та даху школи, виконано утеплення фасаду, збудовано внутрішні та зовнішні інженерні мережі.

 

 

У березні 2020 року продовжувалось виконання внутрішніх малярних робіт, влаштування вентиляційної системи та самовирівнюючих підлог, виконувались роботи з наклеювання і фарбування шпалер в класах, шпаклювання дверних відкосів, фарбування стін коридорів. Завершено улаштування дерев’яної підлоги гімнастичного спортивного залу та освітлення актового залу”.

За словами Очеретного, в експлуатацію об’єкт планують ввести вже в третьому кварталі цього року, аби новий навчальний рік почати в стінах нової школи. Також заступник мера додав, що “у квітні місяці очікується перший в 2020 році транш коштів з державного бюджету по програмі фінансування з державного фонду регіонального розвитку”.

Читайте також: Не для старшокласників: школу на Поділлі планують зробити гімназією

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.