До кінця року веломережа міста збільшиться на 11 кілометрів

10:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цього року у Вінниці продовжують облаштовувати велосмуги та велодоріжки. Заплановано, що протягом 2021 року веломережа міста збільшиться на 11 кілометрів. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, з початку року нові велодоріжки вже облаштували по Сабарівському шосе та вздовж вулиці Гальчевського на Старому місті. Нині ще тривають роботи на вулиці Данила Нечая.

– Розраховуємо, що на кінець року по місту вже буде до 90 км велошляхів. А все починалось 10 років тому з велосмуг на Космонавтів, – вказано на Facebook-сторінці міського голови Сергія Моргунова. – Якісна велоінфраструктура не просто тренд. Це необхідність для сучасного міста, де дбають про мобільність та екологію. Мене радує, що на сітібайки пересідає все більше вінничан. І ми повинні далі працювати, щоб велосипедистам було комфортно пересуватись містом.

Зазначають, що на сьогодні у Вінниці загалом налічується 83,6 кілометра велосипедної мережі. Крім того, діє 25 станцій велопрокату Nextbike на 180 велосипедів, а у місті регулярно влаштовують заходи з популяризації велоруху.

Фото: Вінницька міська рада

Читайте також: З прапорами та «Гаррі Поттером»: у Вінниці вдванадцяте влаштували Велодень. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.