До автоматизованої системи керування дорожнім рухом приєднали вже 22 вінницькі світлофори

9:27
Автор: admin
Become a Patron!

Вже 22 вінницьких світлофорів об’єднані в Єдину автоматизовану мережу управління дорожнім рухом. Про це сьогодні повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй фейсбук-сторінці. 

“З цього року розпочинаємо впроваджувати у Вінниці автоматизовану систему керування дорожнім рухом (АСКДР). Початковий етап проекту реалізуємо на ділянці Немирівське шосе-Брацлавська-Київська – від в’їзду в місто до виїзду. Програмне забезпечення дозволить ефективно управляти транспортними потоками за допомогою світлофорного обладнання”, – пише міський голова.

За словами мера “АСКДР покращить рівень безпеки на дорогах, допоможе усувати затори, а відповідно – зменшаться обсяги автомобільних вихлопів. На сьогодні в єдину мережу об’єднані 22 світлофори на цих вулицях. Диспетчер може моніторити їх стан, виявляти несправності, а також здійснювати ручне керування. Наступний крок – забезпечити роботу світлофорів у режимі «зелена хвиля», коли потік проїжджає усю ділянку на зелене світло без зупинок на червоний. Зараз розробляємо відповідну проектну документацію”.

Моргунов зазначає, що “На перспективу плануємо поширити дію АСКДР й на інші міські магістралі”.

Читайте також: У 2019 році комплексно відремонтують вулицю Данила Нечая у Вінниці. ФОТО