До аеропорту “Вінниця” прибула військова авіація НАТО

11:20
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

В аеропорті “Вінниця” розташувались щонайменше два американські конвертоплани Osprey та щонайменше один транспортний літак Hercules. Техніка очікує на аеродромі навчань “Об’єднані зусилля 2020”.

Про це Vежі розповів керівник прес-служби Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. Фото повітряної техніки опублікував на своїй фейсбук-сторінці директор КП “Аеропорт “Вінниця” Ярослав Мазурець.

Bell V-22 Osprey

 

 

– Вінницький аеродром використовують як базовий, з якого спецпризначенці НАТО та України будуть вилітати на виконання спецзавдань (в рамках навчання – авт.) десь в країні, наприклад на півдні чи на сході, – зазначив Юрій Ігнат.

Про навчання “Об’єднані зусилля 2020”, які мають відбутись останньої декади вересня, ще у липні розповідав міністр оборони України Андрій Таран. Такий час для навчання обрали з урахуванням нагромадження російських військ під приводом підготовки до стратегічних навчань “Кавказ 2020”.

До навчань “Об’єднані зусилля 2020” анонсували залучення розвідувальної, винищувальної та бомбардувальної авіації країн-членів Альянсу, сумісне застосування сил спеціальних операцій та десантно-штурмових підрозділів у різних умовах обстановки.

C-130 Hercules

 

 

 

Зазначалось, що буде здійснюватись прийняття, обробка та передача інформації від партнерів в інтересах вогневого ураження. Задіють прийняту на озброєння ЗС України автоматизовану систему управління зброєю. Планується масоване застосування частин та підрозділів ракетних військ і артилерії в комплексі з авіацією Повітряних Сил та зенітними ракетними військами.

Оспрі V-22 (англ. Bell V-22 Osprey) — конвертоплан, що поєднує окремі можливості літака і вертольота. Розроблявся понад 30 років у США компаніями Boeing та Bell. Перебуває на озброєнні Корпусу морської піхоти США та ВМС США.
C-130 «Геркулес» (Hercules) — транспортний літак, розроблений фірмою Lockheed на початку 1950-х років. Станом на 2015 рік було випущено понад 2,5 тисячі літаків понад 60 модифікацій. C-130 «Геркулес» є основним тактичним військово-транспортним літаком ПС багатьох країн. У цивільній авіації він також став найпоширенішим транспортним літаком середньої вантажопідйомності — в цій якості C-130 «Геркулес» експлуатується в 65 країнах.
Джерело – Вікіпедія

Фото з фейсбук-сторінки Ярослава Мазурця

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.