Дмитро Лазуткін везе до Вінниці інтерактивну збірку поезій “Артерія”

9:28
Автор: Микола Геркалюк
Become a Patron!

Вже цього четверга до Вінниці приїде журналіст і поет Дмитро Лазуткін зі своєю новою збіркою поезій “Артерія”.

Дмитро Лазуткін особистість багатогранна. Він свого часу працював інженером-металургом, тренером з карате, а пізніше став журналістом і ведучим програм на телебаченні. “Артерія” є його вже дев’ятою збіркою поезій. Там зібрані тексти, які він писав ще з 2011 року.

Це головна моя книга, найбільш повна і важлива на сьогоднішній день. До того ж, “Артерія” є живою – її можна читати і слухати водночас. Іноді здаватиметься, що слова пульсують, розриваючи тонку матерію світу, а згодом – поєднуються у енергетичних потоках: ніжність змішується з ненавистю, кров з глиною, а війна, що насувається ззовні – з коханням, що росте зсередини, зрозуміле й легке перемелюється у хаотичну матерію, але згодом знаходить нову форму існування. В останньому розділі логічні конструкції розсипаються і утворюють колаж, схожий на малюнки божевільного, втім наскрізною залишається любов – з її ледве помітними, але невідворотними вібраціями, – описує автор свою книгу.

Цю збірку можна вважати інтерактивною, адже кожен вірш доповнений QR-кодом. З допомогою смартфону читачі зможуть переходити за посиланням і слухати аудіозаписи віршів. Додатковим ефектом, який допоможе краще зрозуміти творчість Лазуткіна є ілюстрації одеського дизайнера Євгена Величева.

Презентація збірки відбудеться 21 червня о 18:30 в книгарні “Є”. Вхід вільний.

Фото: книгарня “Є”