× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Для людей з особливими потребами у Вінниці влаштували спартакіаду

14:47
Автор: Андрій Качор

Свої сили у п’яти видах спорту випробовували п’ять десятків людей з особливими потребами. Вони грали у боулінг, більярд, настільні хокей та теніс, а ще закидали баскатебольні м’ячі у кошик.

Захід, вже п’ятий рік поспіль організував міський комітет по фізичній культурі і спорту в одному із торгово-розважальних центрів Вінниці.

«Люди, які не займаються професійно спортом, переважно проводять час удома, обмежені в спілкуванні з оточуючими, тож для того щоб вони активно фізично порухались ми проводимо таку спартакіаду для людей з особливими потребами. Сьогодні в нас п’ятий, ювілейний захід. Дуже приємно що сьогодні в нас є нові учасники, беруть участь як чоловіки так і жінки, різного віку» – зазначила Вікторія Яременко, головний спеціаліст комітету по фізичній культурі та спорту ВМР.

20161026_114800

Кожен з учасників спартакіади міг спробувати себе у різних видах спорту. Чоловіки найбільшу активність проявляли біля більярдних столів, а от дівчата та жінки випробували себе на всіх 5 локаціях.

20161026_114620

Світлана вирішила розпочати із тенісу, оскільки дуже любить цю гру. «Я спробую всі види спорту, каже Світлана. Обов’язково пограю в боулінг і настільний хокей. Розпочала змагатись з тенісу. Я обожнюю цю гру, а оскільки сьогодні ще й виграю то емоції переповнюють: я отримала масу позитиву, адже більшість часу доводиться перебувати вдома. Сьогодні я не просто розважилась, а й отримала масу нових знайомств».

20161026_114950

Результати оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли тренери-викладачі та інструктори-методисти міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

З кожного виду спорту було визначено переможців. За спортивним олімпійським принципом учасники розділили золоті, срібні та бронзові місця. Переможці отримали кубки, медалі та футболки.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.