Для дітей, молоді та дорослих: у Вінниці у Центрах VinSmart створили гуртки з вивчення польської мови

15:43
Become a Patron!

Вінницький Центр підліткових клубів за місцем проживання VinSmart надає можливість отримати базові навички спілкування польською мовою. Будуть створені групи для дітей, молоді та дорослих.

Як повідомляють у Вінницькій міській раді, кожне заняття будується на розмові, аби створити максимальну наближеність до природного спілкування. Таким чином, учні якомога раніше відчують результат у використанні вивченого матеріалу.

Окрім іншого, повідомляється, що по закінченні курсу, вихованці отримують базові навички спілкування польською мовою та знання культурних традицій.

Групи розподілені за віком, а у креативному просторі «Level 80» функціонують розмовні клуби для дорослих.

Заняття влаштовують в Центрах за адресами: вул. 600-річчя, 6, вул. Соборна, 91, вул. Магістратська, 80, Креативний простір “LEVEL 80” (Магістратська, 80). Навчання безкоштовне.

Начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак зазначає, що на даний момент існує велика кількість партнерських зв’язків між Вінницькою областю та різними містами Польщі. Також у нашому місті функціонує Генеральне Консульство цієї країни.