Дев’ятирічна Маргарита Поліщук з Вінниччини зібрала понад 300 тисяч гривень на безпілотник та автомобіль для ЗСУ

15:22
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Дев’ятирічна Маргарита Поліщук з Вінниччини зібрала понад 300 тисяч гривень, на які для розвідувальної частини придбали  безпілотний літальний апарат та автомобіль.

Як повідомляє Інформаційне агентство Міноборони “Армія.Inform”, Маргарита мешкає у селі Павлівка Вінницької області й до вторгнення росії полюбляла танцювати та вивчала іноземні мови. Однак вже згодом після початку повномасштабного вторгнення до України дівчинка вирішила допомагати ЗСУ.

– Одного дня це маленьке янголятко зрозуміло, що може допомогти нашим воякам на фронті. Тоді Маргарита поставила перед собою мету, як вона говорить, “стати на оборону нашої країни”. Вмить у її чарівній голівці був готовий план. Довго не роздумуючи, вона розпочала збір коштів на дрон для Збройних Сил України, – цитують службовицю частини, в якій проходить службу батько дівчинки, заступницю командира  з морально-психологічного забезпечення Світлану Лірник.

В результаті у магазинах села Павлівка з’явилися скриньки для збору коштів на підтримку ЗСУ. А бабуся дівчинки організувала збір коштів у своєму місті, Старокостянтинові (на Хмельниччині).

 

Зрештою дівчинці вдалось зібрати 100 тисяч гривень на дрон. Згодом Маргарита почала збір уже 200 тисяч гривень на придбання автомобіля для військових.

В результаті нещодавно автівка, завантажена необхідними для військових речами, вирушила на передову. Наразі дрон та автомобіль, придбані за кошти, зібрані Маргаритою, вже виконують бойові завдання в одній із найгарячіших точок на лінії зіткнення.

Фото Армія.Inform