Депутати Вінницької міськради 7-го скликання зберуться на останню сесію

10:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

30 жовтня депутати Вінницької міської ради сьомого скликання зберуться на свою, вірогідно, останню сесію у наявному складі. 

Про скликання сесії вже цієї п’ятниці повідомляють на офіційному сайті ВМР. Під час сесії депутати мають розглянути 41 питання порядку денного, зокрема питання внесення змін до регламенту, внесення змін до статутів комунальних підприємств та програм міської ради, питання з комунальної власністю та земельні питання. З повним переліком питань можна ознайомитися за цим посиланням. 

Зазначимо, що вірогідно це буде остання зустріч депутатів Вінницької міськради в наявному складі. Наразі виборчі комісії завершують підрахунок голосів на виборах депутатів міської ради, завершення підрахунку очікується до кінця тижня.

Тоді будуть визначені нові 54 депутати Вінницької міської ради, яких приведуть до присяги і вони вступлять у повноваження. З тих пір Вінницька міська рада сьомого скликання припинить своє існування. Зазначимо, що в новому скликанні міської ради будуть присутні депутати від чотирьох партій.