Декларації депутатів “Вінницької європейської стратегії”-2016. ІНФОГРАФІКА

12:01
Автор: Андрій Качор

1 травня закінчився термін подачі декларацій особами, визначеними Законом України “Про запобігання корупції”. Під норми закону потрапляють безліч державних службовців та чиновників різного рівня по всій країні. Зокрема – і депутати місцевих рад.

VежА завершує дослідження декларацій представників вінницької громади – депутатів Вінницької міської ради 7-го скликання.

Враховуючи те, що в депутатському корпусі ВМР наразі присутню понад півсотня депутатів (54 мандати), ми вирішили розділити це дослідження на три частини для зручності наших читачів. Завершуємо оглядом статків представників найбільшої фракції у Вінницькій міській раді: Вінницька європейська стратегія.

Андронійчук Роман Степанович

НЕРУХОМІСТЬ

Роман Степанович має квартиру площею 110 кв. м., будинок на 71 “квадратів”, а також офіс площею 537 квадратів. Окрім того,  у власності та оренді депутата перебуває шість земельних ділянок загальною площею 2283 квадратних метри. Також депутат будує ще два офіси загальною площею 1701 кв.м.

У власності дружини Андронійчука – Зоряни – два нежитлових приміщення площею 524 “квадрати”.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Депутат задекларував дві автівки: Mercedes-Benz E 200 CGI 2010-го року випуску та Suzuki Grand Vitara 2007-го.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

Роман Андронійчук є 100% власником ПП “Беновен”, зареєстрованим у Вінниці на Зодчих, 34.

ГРОШІ

Депутат від ВЄСу за минулий рік задекларував 1 мільйон 259 тисяч гривень доходу: це доходи від оренди та продажу майна, а також виплати в якості зарплати. Ще 144 000 гривен доходу задекларувала його дружина Зоряна Андронійчук.

Окрім того готівкою Роман Степанович має 810 тисяч гривень та 228 тисяч доларів. Ще 750 тисяч гривень та 58 тисяч доларів зберігає його дружина Зоряна.

 

Терліковський Василь Васильович

Генеральний директор та голова правління ПАТ “Маяк”

НЕРУХОМІСТЬ

Василь Васильович володіє квартирою на 51 кв. м, дачним будинком на 137 “квадратів” та земельною ділянкою площею 677 кв.м. Дружина Терліковського – Лариса Іванівна – має трохи більшу квартиру на 62,4 “квадрати” та 20-ти метровий гараж.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Василь Терліковський заявляє, що ні він ні члени його родини не мають жодного транспортного засобу.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

Так само депутат не є бенефіціаром жодного підприємства, водночас має акції ПАТ “Маяк” на суму трохи більше тисячі гривень.

ГРОШІ

Минулого року Василь Терліковський отримав 924 800 гривень доходу: це заробітна платня, пенсія, доходи від відчудження майна та проценти з депозитів. Ще майже 90 тисяч доходу отримала його дружина Лариса.

Готівкою та на банківських депозитах Василь Васильович тримає 47 тисяч доларів, майже 40 тисяч євро та 147 тисяч гривень. Дружина депутата також має заощадження: 5500 доларів, 14 тисяч євро та понад 15 тисяч гривень.

 

Парвадов Олександр Онисимович

НЕРУХОМІСТЬ

Олександр Парвадов разом з дружиною Світланою та донькою Ольгою володіють трьома квартирами на по 55,7 квадратних метрів. Ні земельних ділянок, ні будинків або офісів Олександр Онисимович не декларує.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Також у власності депутата немає жодної автівки – так само, як і в членів його родини.

ГРОШІ

Олександр Онисимович живе на одну пенсію: за увесь минулий рік її він отримав у розмірі 51 872 гривень (+премія). Дружина депутата отримала ще менше – лише 15 300 гривень пенсії. Донька Олександра Онисимовича Ольга за минулий рік заробили менше 82 тисяч гривень.

Депутат декларує, що ні він ні жоден з членів його родини не зберігає ні в готівці, ні на рахунках жодної гривні, євро чи долара.

 

Панчук Наталія Володимирівна

Голова Асоціації органів самоорганізації населення м. Вінниця

НЕРУХОМІСТЬ

Наталія Володимирівна має у власності лише 58-метрову квартиру, а її чоловік Віктор Леонтійович – володіє 50% будинку на 109 “квадратів”.  Жодної іншої нерухомості, а також земельних ділянок родина не має.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Сама депутатка не має жодного авто, однак її чоловік Віктор має Hyundai Tucson 2007-го року.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

відсутні

ГРОШІ

Єдине джерело доходу депутатки Панчук та її чоловіка – це зраплата Наталії Володимирівну у розмірі 92 713 гривень за рік. Депутатка декларує, що не має жодної гривні, долара чи євро готівки або ж на рахунках у банку.

 

 


Мацера Віктор Вікторович

Фізична особа підприємець

НЕРУХОМІСТЬ

Віктор Вікторович володіє чотирма ресторанами загальною площею майже 2 тисячі “квадратів”. Окрім того у власності депутата склад на  53 “квадрати” і три земельні ділянки загальною площею близько 3500 квадратних метрів.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Депутат Мацера пересувається і володіє машиною Lexus ES35 2007-го року, а його дружина Ольга – “свіженьким” BMW X6 2014-го року.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

Віктор Вікторович має частку або представлений у 15-ти організаціях та підприємствах – як комерційних, так і в громадських організаціях.

ГРОШІ

Минулого року Мацера заробив трохи більше 500 тисяч гривень в якості зарплати та доходу від підприємницької діяльності, ще 41 тисячу заробила його дружина.

Готівкою депутат тримає рівно мільйон гривень на 250 тисяч доларів, а його дружина Ольга Мацера – ще 50 тисяч доларів.

 

Іващук Антона Яківна

Начальниця відділу “Цілодобова варта” виконкому Вінницької міської ради

НЕРУХОМІСТЬ

Антоніна Яківна за минулий рік задекларувала  будинок на 202 “квадрати” і земельну ділянку площею 961 кв. м. Точно такою нерухомістю і землею володіє і її син Владислав. Ще п. Антоніна має у власності ділянку на 1000 “квадратів”.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

У власності Іващук також автомобіль Hyundai Accent 2012-го року.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

відсутня

ГРОШІ

У минулому році Антоніна Яківна отримала дохід у розмірі 1 мільйон 214 тисяч гривень: це зарплата, подарунки, страхові виплати і дохід від відчудження майна. Готівкою “на руках” депутатка також тримає 1 мільйон 70 тисяч гривень.

 

Зажирко Юрій Дмитрович

НЕРУХОМІСТЬ

Юрій Зажирко володіє трьома квартирами загальною площею понад 216 “квадратів”, та двометровою коморю, дружина депутата – Оксана Зигар – має ще й земельну ділянку на 900 “квадратів”.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Зажирко стверджує, що ні він, ні члени його родини не володіють жодним транспортним засобом.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

відсутні

ГРОШІ

Юрій Зажирко минулого року заробив 196 582 гривні доходу від підприємництва, в його дружина – менше 95 тисяч гривень зарплати.

Окрім того депутат зберігає готівкою та на рахунках 93 тисячі гривень та 3000 доларів.

 

Задорожнюк Павло Миколайович

Фізична особа підприємець

НЕРУХОМІСТЬ

Павло Миколайович володіє будинком на 421 “квадрат” і 84-метровою квартирою, а ще – ділянкою площею 1000 кв.м. та “комплексом споруд” площею 6851 кв.м. у селі Нестерварка Тульчинського району.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Депутат від “ВЄСу” їздить на Range Rover 2014-го року, а також задекларував чотири коштовні годинники: Audemars Piguet, Vacheron Constantin, Breguet та Graham, а ще має дві колекції коштовних монет, вартість яких не вказується.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

відсутні

ГРОШІ

У минулому році Задорожнюк заробив від піпдприємницької діяльності 974 800 гривень доходу. Окрім того депутат має майже 2,5 мільйони гривень, 282 тисячі євро та майже 400 тисяч доларів готівкою та на рахунках.

 

Дан Олександр Юрійович

Генеральний директор ТОВ “Украгровест”

НЕРУХОМІСТЬ

Олександр Юрійович володіє двома квартирами загальною площею 135 кв.м. , ще одна квартира – площею 151 “квадрат” – зареєстрована на його дружину Віру. Окрім того депутат володіє трьома земельними ділянками у Вінниці та області загальною площею понад 10 тисяч квадратних метрів, а також нежитловий будинок площею 752 “квадрати”.
Ще одна квартира на 46 кв.м. для депутата зараз будується у Грузії.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Олександр Дан володіє двома “Тойотами” 2014-го року: Land Cruiser та Highlander. Окрім того має у власності коштовні годинники: Rolex, Audemars Piguet, Breguet та Ulysse Nardin, а ще – колекцію старовинних монет не зазначеної вартості.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

На двох з дружиною депутат володіє ТОВ “Украгровест”, що у грошовому вираженні коштує майже 10 мільйонів гривень.

ГРОШІ

У минулому році Олександр Дан отримав доходу на загальну суму 2 мільйони 264 гривні: це зарплата, підприємницька діяльність, проценти і продаж майна. Ще майже півтора мільйони заробила його дружина Віра Дан.

Готівкою на двох подружжя має майже 370 тисяч гривень, 193 тисячі євро та майже 600 тисяч доларів.

 

Гройсман Борис Ісакович

НЕРУХОМІСТЬ

Борис Ісакович згідно з декларацією володіє квартирою площею майже 88 “квадратів” та будинок на 461 кв7 м. Окрім того Гройсман володіє двома земельними ділянками у Вінниці та районі загальною площею 1771 кв.м.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Депутат Гройсман має 6 автомобілів у власності: три “Тойоти” – Land Cruiser, Auris та Picnic, а також Ford Transit, Volkswagen Multivan і ГАЗ 3110. Деякі автомобілі – дуже старі, аж до 1991-го року випуску.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

Борис Гройсман володіє 100% власності ТОВ “Фірма “Юність” плюс”, що у грошовому вираженні становить 2 мільйони гривень.

ГРОШІ

Минулого року в якості пенсії та процентів Гройсман заробив майже 50 тисяч гривень. Водночас на банківських рахунках та готівкою Борис Ісакович зберігає понад 1,5 мільйони гривень, 760 тисяч доларів та 540 тисяч євро.

 

Васільєв Володимир Петрович

НЕРУХОМІСТЬ

Депутат Васільєв немає нічого з нерухомості або землі, єдине подібне майно, зазначене в декларації – це квартира площею 67 кв.м., зареєстрована на дружину Галину Федорівну.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

У власності депутата – лише одне авто: Ford Fiesta 2012-го року випуску

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

Відустні.

ГРОШІ

За минулий рік на двох з дружиною подружжя Васільєвих заробили всього 125 752 гривні: ні банківських депозитів, ні готівкових коштів депутат не задекларував.

 

Бессолов Степан Андрійович

Редактор видання “Реал”

НЕРУХОМІСТЬ

Депутат і журналіст Бессолов має лише одну невелику квартиру площею 36 кв.м., а також будинок, зареєстрований на дружину Світлану площею 186 “квадратів”. Також на дружину оформлені три земельні ділянки загальною площею 2620 кв.м.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Депутат не задекларував жодного власного авто, у той час як його дружина володіє Mitsubishi Lancer 2009-го року випуску.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

Відустні.

ГРОШІ

За минулий рік в якості доходу від підприємницької діяльності Бессолов отримав 815 тисяч гривень, а його дружина – 23 553 гривень зарплати. Жодної гривні чи долара готівки подружжя не зберігає, так само як і на банківських рахунках.

Бабій Петро Валерійович

Директор ТОВ “Універсал-3”

НЕРУХОМІСТЬ

У власності депутата лише одна квартира площею 35 “квадратів”, отримана ще в 1995-му році. Водночас депутат володіє десятком земельних ділянок загальною площею… 161 800 кв.м., переважно у Калинівському районі та на Вінницьких хуторах. Ще одна квартира – площею 179 “квадратів” – для Бабія ще будується.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Депутат пересувається на баварському BMW X5 2012-го року випуску, а також має два коштовних годинники Patek philippe та Breguet, а ще – дорогоцінну каблучку і ланцюжок, вартість яких не повідомляється.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

Депутат має частку у п’яти підприємствах, що у грошовому вираженні складає майже 2 мільйони гривень.

ГРОШІ

За минулий рік Петро Валерійович отримав 280 696 гривень в якості зарплати та фінансової допомоги. У готівці та на банківських рахунках депутат зберігає 1 мільйон 660 тисяч гривень, 230 тисяч євро та 385 тисяч доларів.

 

Яблонський Павло Васильович

Секретар Вінницької міської ради

НЕРУХОМІСТЬ

У власності Павла Яблонського перебуває пять земельних ділянок загальною площею 5699 кв. м., два будинки площею 527 “квадратів” загалом та 65-метрова квартира.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Секретар міськради пересувається на автомобілі Mercedes Benz GL 550, а його дружина має Peugeot Partner та Hyundai Santa Fe.

Окрім того у Павла Яблонського та його дружини Галини Миколаївни – кілька коштовних годинників, каблучки та сережки з коштовними каміннями. Вартість прикрас не вказується.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

Відсутні

ГРОШІ

За минулий рік Павло Васильович отримав понад мільйон гривень доходу від відчудження матеріальних активів та в якості зарплати, його дружина – також понад мільйон.

У готівці та на рахунках Павло Яблонський разом з дружиною Галиною тримають 3 мільйони 127 тисяч гривень, 540 тисяч доларів та 200 тисяч євро.

 

 

Шеншин Віктор Олександрович

НЕРУХОМІСТЬ

У власності Шеншина лише одна квартира площею 48,5 метрів, садовий будинок на 50 “квадратів”, земельна ділянка на 500 квадратів та гараж. Дружина депутат має удвічі більшу земельну ділянку і також гараж.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

З транспорту і цінних речей у Шеншина лише “Ланос” 2007-го року.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

Відсутні

ГРОШІ

За минулий рік Віктор Шеншин разом з дружиною задекларувавли на двох 72 тисячі гривень доходу, окрім того Галина Шеншина тримає в готівці ще 5 тисяч доларів.

 

 

Чорновол Володимир Іванович

Начальник “Вінницького шляхового управління”

НЕРУХОМІСТЬ

У власності Володимира Івановича будинок площею майже 280 “квадратів” та дві земельні ділянки загальною площею 3300 кв.м. На дружину Чорновола записані будинок на 120 кв.м., земельна ділянка площею 555 кв.м та квартира на 54 “квадрати”.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

Сам начальник шляхового управління пересувається на Kia Optima 2013-го року, а його дружина – на трохи старшому Nissan Murano 2009-го року.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

Відсутні

ГРОШІ

Минулого року Володимир Чорновол разом із дружиною Іриною отримали 386 тисяч гривень доходу, окрім того Ірина Олександрівна задекларувала 75 тисяч гривень, 9500 доларів і 4800, сам Чорновол тримає в готівці ще 7000 доларів і 1500 євро.

 

Чернега Олександр Михайлович

Директор департаменту архітектурно-будівельного контролю

НЕРУХОМІСТЬ

Олександр Михайлович у своїй декларації стверджує, що не володіє жодним квадратним метром житла або землі.

ТРАНСПОРТ ТА ІНШЕ

У власності директора департаменту – Toyota Camry 2012-го року.

Але крім транспорту з цінних речей – чотири коштовних рушниці: Fabarm, Beretta, Fabarm Lion та Friedr Triebel.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

Відсутні

ГРОШІ

За минулий рік в якості зарплати і процентів Чернега отримав лише 48 286 гривень доходу. Водночас у “Приватбанку” Олександр Михайлович зберігає 500 тисяч гривень, а готівкою – 110 тисяч доларів і 30 тисяч євро.

 

Світлана Ярова

Фізична особа-підприємець

НЕРУХОМІСТЬ

Світлана Андріївна зазначила у своїй декларації лише одну квартиру площею 72 кв.м. – іншої нерухомості або землі депутатці не належить.

У власності Ярової – Hyundai Accent 2013-го року і жодних цінних речей.

КОРПОРАТИВНІ ПРАВА

Відсутні

ГРОШІ

У минулому році в якості доходу від підприємницької діяльності, премій та процентів Світлана Ярова отримала  76 578 гривень.

Готівкою і на рахунках у банку Світлана Андріївна зберігає 162 708 гривень, 2191 долар і 131 євро.