Де у Вінниці замовити екзотичну чорну піцу?

15:48
Автор: Vежа

На правах реклами

Так, так, тобі не здалось, саме ЧОРНУ ПІЦУ. Вперше у Вінниці – ексклюзивна чорна піца тільки у STARWOOD! Це неймовірна новинка у світі кулінарії, яка вже добралась і до тебе. 

Зовсім нещодавно, чорна піца стала популярною не тільки серед поціновувачів італійської кухні, а й світовим трендом їжі. Не дивно, що саме ця піца стала такою популярною, адже її чорна основа така яскрава і смачна, м’ясна начинка так і вабить її скуштувати. 

Шанувальники чогось незвичайного люблять її за легкий димний смак, інші – замовляють через незвичний зовнішній вигляд, треті – цінують за склад, який робить продукт не тільки смачним, але і корисним. 

Її таємниця полягає у додаванні секретного та натурального інгредієнта, який робить тісто не тільки апетитним, а й корисним для здоров’я. Цей природний барвник допомогає в лікуванні захворювань легень, герпесу, при головних болях, хронічних втомах тощо. 

Крім того, здатний покращувати обмін речовин, знижувати рівень холестерину і знімати запалення. Таку чорну піцу ти можеш скуштувати тільки в STARWOOD, потрібно всього лиш замовити доставку.

Додай трішки екзотики у свою буденність, скуштуй смачну чорну піцу Монтенеро від STARWOOD

Якщо ти все ж ще досі вагаєшся, чи варта вона уваги, то зауваж, що випікається вона в спеціально побудованій печі, яка опалюється дровами за температури понад 380 градусів. 

Доставка піци здійснюється в строк до 33 хвилин, а якщо кур’єр приїде пізніше, ти ще й отримаєш бонус – безкоштовну подарункову піцу до наступного замовлення! Детальніше умови доставки та акційних пропозицій можна переглянути на сайті служби швидкої доставки STARWOOD.

А що робити, як раптом чорний – не твій улюблений колір? Все просто: обирай будь-які інші варіанти серед асортименту піци з іншими начинками, на ніжному тісті та з авторськими соусами від STARWOOD.