Де у Вінниці відключатимуть гарячу воду у вересні. ГРАФІК

10:03
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У “Вінницяміськтеплоенерго” повідомили, де тимчасово призупинять послугу з централізованого гарячого водопостачання у вересні.

На сайті комунального підприємства зауважують, що проведення робіт з підготовки до наступного опалювального періоду не є можливим без тимчасового призупинення послуги з централізованого гарячого водопостачання на будинки.

Відтак, у вересні реконструкцію мереж будуть здійснювати за такими адресами:

Ділянка мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання від центрального теплового пункту (ЦТП 9/1)довжиною 2272 м. по вул. В. Інтернаціоналістів, 8 (роботи проводить підрядна організація, триватимуть з 27.07 по 01.10).

Ділянка тепломережі довжиною 121,5 м. по вул. Келецька від ТК 85 до ТК 97 (роботи триватимуть з 17 серпня по 7 вересня). У зв`язку з цим тимчасово, з 17 серпня по 7 вересня, призупинено послугу з централізованого гарячого водопостачання за адресами:
– вул. Келецька, 92, 94, 102,
– вул. В. Порика, 31.

Ділянка тепломережі довжиною 113 м. по пров. Цегельний, 14 (роботи триватимуть з 25 серпня по 28 вересня).

Ділянка тепломережі довжиною 42 м. по вул. Хмельницьке шосе, 79 (1-й мікрорайон ) (роботи триватимуть у вересні, конкретна дата проведення робіт буде повідомлена згодом).

Ділянка тепломережі довжиною 33 м. від ТК 16 до ТК 17 (1-й мікрорайон) (роботи триватимуть в вересні, конкретна дата проведення робіт буде повідомлена згодом).

Повідомляється, що перелік будинків, на які буде тимчасово призупинено послугу з централізованого гарячого водопостачання у зв`язку з проведенням робіт на вищезазначених ділянках мереж та термін відключень буде повідомлено додатково.

Наприклад, в іншій новині повідомляється, що 1 вересня послугу з централізованого гарячого водопостачання призупинено у таких будинках:
– вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 19, 27,
– вул. Пирогова, 89а, 97а,
– вул. Замостянська, 31 (проблеми має ліквідувати ОСББ “Замостянська-31”; голові правління ОСББ надано припис на виконання робіт).

За анонсами відключень можна стежити на сайті “Вінницяміськтеплоенерго”.

У комунальному підприємстві повідомили, що можливе відхилення від графіка у зв’язку з технічними причинами. Також ймовірне проведення аварійних відключень у випадку виникнення аварійних ситуацій на мережах гарячого водопостачання.

 Ілюстративне фото – ua.news

Читайте також: Де у Вінниці не буде світла в вересні: графік відключень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.