Де у Вінниці не буде гарячої води у вересні. Перелік адрес

16:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

У “Вінницяміськтеплоенерго” опублікували перелік адрес, де у вересні тимчасово призупинять послугу з централізованого гарячого водопостачання.

У повідомлені зазначають, що гарячої води не буде у зв’язку з реконструкцією мереж.

Проведення робіт з підготовки до наступного опалювального періоду не є можливим без тимчасового призупинення послуги з централізованого гарячого водопостачання на будинки, зауважують на підприємстві.

Перелік адрес

Ділянка тепломережі довжиною 435 метрів від ЦТП 6/2 по проспекту Космонавтів, 68. Роботи триватимуть по 3 вересня.

Ділянка тепломережі довжиною 260 метрів по вул. К. Широцького, 10. Роботи триватимуть по 15 вересня. Послуга з централізованого гарячого водопостачання буде призупинена за адресами:
– вул. Д. Нечая, 63а, 67, 77а;
– вул. К. Широцького, 8,10;
– пров. К. Широцькогого, 18.

Ділянка тепломережі довжиною 215 метрів між вул. Є. Пікуса, 16, просп. Коцюбинського, 5 та вул. Привокзальній, 2/1 (з перекриттям руху транспорту з 30 серпня по 4 вересня). Роботи триватимуть по 17 вересня. Послуга з централізованого гарячого водопостачання буде призупинена за адресами:
– вул. Привокзальна, 2/1;
– вул. Є. Пікуса, 1, 3, 12.

Перелік будинків, на які буде тимчасово призупинено послугу з централізованого гарячого водопостачання у зв`язку з проведенням робіт на вищезазначених ділянках мереж та термін відключень буде повідомлено додатково, – повідомили у “Вінницяміськтеплоенерго”. – Можливе відхилення від графіка у зв’язку з технічними причинами. Також ймовірне проведення аварійних відключень у випадку виникнення аварійних ситуацій на мережах гарячого водопостачання.

Фото – plumbtastic.com

Читайте також: Де у Вінниці не буде світла у вересні. ГРАФІК

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.