× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Чистота по-європейськи: вінничани пропонують запровадити вологе прибирання міста

10:23
Автор: Юлія Плахтій

Прибирання вулиць європейського міста Вінниці – має бути по-європейськи сучасним. Відтак вінничани просять місцеву владу переглянути існуючі правила та впровадити вологе прибирання вулиць.

Відповідну петицію вчора, 10 квітня, опублікував вінничанин Олександр Стасишен. Зокрема автор звернення зазначає, що обов’язкове автоматизоване та ручне миття доріг, тротуарів та бордюрів – є затвердженою та відпрацьованою роками практикою на території практично всіх європейських країн.

«Що б не трапилося, прибирання здійснюється щодня до 21:00, – аргументує Стасишен. – Традиційно комплексність використовується навіть в підготовці вулиць для прибирання. Перед тим, як техніка та люди приступають до миття та чищення, евакуатор прибирає неправильно припарковані машини.

Потім до справи приступає важка техніка: автопилосос, який втягує пил і бруд. І вже на завершальному етапі в роботу включається поливомийна машина».

Відтак, Олександр Стасишен пропонує розглянути питання на загальноміському рівні за впровадити вологе прибирання міста.

«Має велике значення й громадська думка про чистоту на вулицях міст, а також участь громадськості в цьому. Варто зазначити, що громадськість в Європі дуже активна в цьому напрямку, в низці країн існують соціальні рухи та громадські організації, які не тільки вміють робити красиві заяви, але дійсно безпосередньо беруть участь у щоденних процесах прибирання своїх міст або відстежують, наскільки ретельно до цього питання ставляться відповідальні органи.

Ми що – гірше за Європу?» – апелює автор петиції.

Станом на сьогодні петиція набрала 13 підписів із 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 13 днів – до 24 квітня.

Читайте також: Вивезти сміття та відремонтувати дорогу: у Вінниці хочуть облаштувати «Скелі Каспича»

Жовті смуги на підлогах ТРЦ: вінничанка пропонує спосіб, як можна підвищити безпеку під час пожежі. ПЕТИЦІЯ

Вінничанам пропонують самостійно обрати вигляд міських клумб

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.