Чотири роки позбавлення волі за вбивство немовляти: суд залишив без змін вирок щодо вінничанки

10:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький апеляційний суд залишив у силі вирок міського суду про визнання вінничанки Наталі К. винною у вбивстві немовляти через необережність. Їй залишили покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

Як повідомляє Вінницький апеляційний суд, вона скоїла злочин у квітні минулого року.

Жінка запропонувала допомогти своїм сусідам доглянути за їхнім тримісячним сином. Дитину забрала до себе додому, де згодом зі своїм співмешканцем та подругою розпивали спиртні напої. Вранці наступного дня разом із немовлям поїхали у гості. Алкоголь вживали і там.

Через необережність вона двічі допустила падіння малюка: на підлогу в квартирі і на землю на зупинці громадського транспорту. Наступного дня у себе вдома жінка виявила, що хлопчик помер. Відповідно до висновку експертів його смерть настала від закритої черепно-мозкової травми.

Зазначено, в апеляційній скарзі її захисник просив суд пом’якшити покарання згідно зі статтею 75 Кримінального кодексу України. Тобто звільнити від його відбування з дворічним випробувальним терміном. Аргументував це тим, що жінка, зокрема. співпрацювала зі слідством, повністю визнала свою вину, раніше до кримінальної відповідальності не притягувалася. Проте ВАС відхилив апеляційну скаргу захисника.

Ілюстрація – lexinform.com.ua, фото – Вінницький апеляційний суд

Читайте також: На Вінниччині за вбивство дитини з необережності чоловіка засудили до чотирьох років позбавлення волі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.